Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 418
Vlorë , 349
Sarandë , 264
Durrës , 161
Pogradec , 118
Korçë , 37
Shkodër , 28
Kavajë , 17
Elbasan , 16
Shfaqni të gjitha

Mijëra njoftime per Dhoma me Qera në Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet per Dhoma me Qera në bazë të çmimit, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni dhomen ideal. Gjeni Dhoma me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera.Sot 17:44 Dhoma , Tiranë

Jepet dhome teke me qera ditore

1 500 LEK / ditë

Sot 17:44 Dhoma , Tiranë

Jepen dhoma dopjo me qera ditore

2 000 LEK / ditë

Sot 17:25 Dhoma , Korçë

Dhoma ditore dhe mujore

250 EUR / muaj

Sot 00:32 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi ne Borsh

20 EUR / ditë

Sot 00:29 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi ne Radhime

1 EUR / javor

Sot 00:21 Dhoma , Tiranë

MAGAZINE ME QERA RRUGA E ARBRIT TIRANE

1 000 EUR / muaj

Dje 21:37 Dhoma , Tiranë

Dhoma qera ditore me dy krevate tek

2 000 LEK / ditë

21 Mar 19:16 Dhoma , Tiranë

Garsonjere me qera ditore

25 EUR / ditë

21 Mar 14:15 Dhoma , Tiranë

Klasë me qera

20 Mar 20:24 Dhoma , Durrës

JEPET DHOME ME QERA DITORE/JAVORE

120 EUR / muaj

19 Mar 19:25 Dhoma , Sarandë

Gazonjere Sarand 13 mij euro.okazion. Majlinda.

13 000 EUR / muaj

15 Mar 19:15 Dhoma , Vlorë

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

20 EUR / ditë

15 Mar 19:15 Dhoma , Delvinë

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

25 LEK / ditë

15 Mar 19:12 Dhoma , Tiranë

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

20 EUR / ditë

15 Mar 19:12 Dhoma , Fier

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

20 EUR / ditë

15 Mar 19:12 Dhoma , Durrës

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

20 EUR / ditë

15 Mar 19:09 Dhoma , Has

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

20 EUR / ditë

15 Mar 19:09 Dhoma , Shkodër

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

20 EUR / ditë

15 Mar 19:09 Dhoma , Tropojë

Vizito Korcen, qendrimi me super cmim

20 EUR / muaj

15 Mar 19:05 Dhoma , Dibër

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

20 EUR / ditë

15 Mar 19:05 Dhoma , Gramsh

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

25 LEK / ditë

14 Mar 23:00 Dhoma , Tiranë

Shes divane

600 LEK / javor

11 Mar 16:03 Dhoma , Tiranë

Ndarje qeraje. uje dhe drita te perfshira.

10 000 LEK / muaj

11 Mar 07:54 Dhoma , Vlorë

Apartament me qera

30 EUR / ditë

09 Mar 12:32 Dhoma , Pogradec

Dhoma me qera Pogradec

1 500 LEK / muaj

09 Mar 09:44 Dhoma , Tiranë

Shtepi me qera ditore ne qender te Tiranes

4 200 LEK / ditë

08 Mar 13:37 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qera

40 EUR / ditë

07 Mar 09:02 Dhoma , Korçë

Garsoniere (suitë) me qera, Korcë

400 EUR / muaj

06 Mar 14:18 Dhoma , Tiranë

Jap një dhomë me qera për një vajzë.

200 LEK / muaj

05 Mar 11:01 Dhoma , Tiranë

Jap një dhomë me qera për një vajzë.

200 LEK / muaj

03 Mar 17:06 Dhoma , Tiranë

dhoma me qera

12 000 LEK / muaj

28 Shk 15:16 Dhoma , Tiranë

Garsoniere me qera

12 000 LEK / muaj

28 Shk 12:12 Dhoma , Tiranë

Kerkohen vajza per ndarje qeraje

70 LEK / muaj

27 Shk 09:06 Dhoma , Tiranë

Jap një dhomë me qera.

200 EUR / muaj

25 Shk 18:03 Dhoma , Tiranë

dhom ditore

1 500 LEK / ditë

25 Shk 09:32 Dhoma , Durrës

Ambjent me qera

70 EUR / muaj


Dëshironi të zhvendoseni në Dhoma me Qera ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Dhoma me Qera në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Dhoma me Qera


Nëse je duke kërkuar për Dhoma me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Dhoma me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Dhoma me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Dhoma me Qera në MerrJep.al


Posedoni Dhoma me Qera? Krijo njoftime per Dhoma me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione