Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma Jepet me qera në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Dhoma,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Dhoma | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Mar 20:20 Dhoma , Sarandë

Gazonjere Sarand 13 mij euro.okazion. Majlinda.

13 000 EUR / muaj

16 Shk 08:26 Dhoma , Sarandë

JEPET ME QERA OSE SHITET HOTEL + BAR RESTAURANT NE SARANDE

5 000 EUR / muaj

13 Shk 18:38 Dhoma , Sarandë

2 Apartamente ne ksamil

5 000 EUR / muaj

22 Dhj 10:09 Dhoma , Sarandë

Garsoniere 15.000 lek ne muaj

15 000 LEK / muaj

13 Dhj 18:38 Dhoma , Sarandë

DHOMA ME QERA për plazh NE KSAMIL

1 EUR / muaj

15 Tet 11:29 Dhoma , Sarandë

Luxury Apartamen Rent

300 EUR / muaj

14 Tet 19:58 Dhoma , Sarandë

Super Apartament 250€ Në Muaj

250 EUR / muaj

05 Tet 08:44 Dhoma , Sarandë

dhomë

03 Tet 19:57 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera mujore ne qender te Sarandes

15 000 LEK / ditë

24 Sht 12:17 Dhoma , Sarandë

Qera mujore ne Sarande

25 EUR / ditë

19 Sht 14:47 Dhoma , Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 3000 lek/nata

3 000 LEK / ditë

19 Sht 14:41 Dhoma , Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 3000lek/nata

3 000 LEK / muaj

14 Sht 12:22 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarande 20 euro/nata

35 EUR / ditë

07 Sht 10:38 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi

60 EUR / ditë

03 Sht 23:35 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi 1+1

40 EUR /

02 Sht 18:08 Dhoma , Sarandë

APARTAMENTE ME QERA PER PUSHIME

29 Gush 18:47 Dhoma , Sarandë

Shtepi ditore sarande

30 EUR / ditë

29 Gush 18:47 Dhoma , Sarandë

Shtepi ditore sarande

30 EUR / ditë

29 Gush 18:47 Dhoma , Sarandë

Shtepi ditore sarande

30 EUR / ditë

27 Gush 17:48 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi

25 EUR / ditë

25 Gush 12:03 Dhoma , Sarandë

Apartament 140 m² me pamje nga deti

50 EUR / ditë

24 Gush 11:07 Dhoma , Sarandë

Aprtament qera mujore

23 Gush 12:15 Dhoma , Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 3000-4500 lek/nata

3 000 LEK / ditë

23 Gush 12:13 Dhoma , Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 3500-5000 lek/nata

80 LEK / ditë

20 Gush 18:52 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi

20 Gush 09:04 Dhoma , Sarandë

apartament per pushime

18 Gush 20:54 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarandë

18 Gush 07:38 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi 35€ 100 metra nga deti

17 Gush 15:24 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qira ne Borsh 3000-3500 L/nata

3 000 LEK / muaj

17 Gush 15:16 Dhoma , Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 3000-4500 lek/nata

3 000 LEK / ditë

17 Gush 15:09 Dhoma , Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 3500-5000 lek/nata

3 500 LEK / ditë

17 Gush 13:24 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi

30 EUR / muaj

14 Gush 13:05 Dhoma , Sarandë

Hyrje per pushime verore

25 EUR / ditë

14 Gush 13:04 Dhoma , Sarandë

Apartamente per Plazh

40 EUR /

12 Gush 10:44 Dhoma , Sarandë

Apartament per 7 persona per plazh

3 000 LEK / muaj

11 Gush 17:01 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qira

08 Gush 06:56 Dhoma , Sarandë

Apartamente pushimi.

30 EUR / ditë

08 Gush 06:53 Dhoma , Sarandë

Pushoni ne vilen tone.

2 500 LEK / ditë

02 Gush 10:50 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qira ne Borsh 3000-3500 L/nata

3 000 LEK / ditë

30 Korr 11:25 Dhoma , Sarandë

Shtepi ditore sarande

40 EUR / ditë

30 Korr 11:25 Dhoma , Sarandë

Shtepi ditore sarande

40 EUR / ditë

30 Korr 11:25 Dhoma , Sarandë

Shtepi ditore sarande

40 EUR / ditë

30 Korr 11:25 Dhoma , Sarandë

Shtepi ditore sarande

40 EUR / ditë

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Dhoma | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione