Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Baraka dhe Garazha me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Njoftime per Baraka dhe Garazha me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Baraka dhe Garazha ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe në Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet per Baraka dhe Garazha me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni Baraka dhe Garazha me qera.Dje 21:45 Baraka dhe garazha , Tiranë

Me QeRA Magazin kapanon 200 m2

500 EUR / muaj

Dje 16:36 Baraka dhe garazha , Tiranë

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE YRSHEK !

500 EUR / muaj

Dje 12:36 Baraka dhe garazha , Tiranë

Garazh Rr kosovareve.

9 000 LEK / muaj

26 Mar 14:32 Baraka dhe garazha , Tiranë

Jepet me qera garazh

23 Mar 09:39 Baraka dhe garazha , Tiranë

GARAZHD I HAPUR JEPET ME QERA

10 000 LEK / muaj

21 Mar 23:41 Baraka dhe garazha , Pogradec

Magazine qera 0672066382

100 LEK / muaj

21 Mar 11:36 Baraka dhe garazha , Tiranë

Jepet Kapanon me qira

2 500 EUR / muaj

17 Mar 07:58 Baraka dhe garazha , Tiranë

Jepet me qera

400 EUR / muaj

16 Mar 11:41 Baraka dhe garazha , Tiranë

Vend parkimi

10 000 LEK / muaj

15 Mar 19:44 Baraka dhe garazha , Vlorë

Kapanon me qera ne Vlore

1 500 EUR / muaj

15 Mar 07:51 Baraka dhe garazha , Tiranë

MAGAZINE ME QERA QENDER

40 000 LEK / muaj

11 Mar 09:55 Baraka dhe garazha , Tiranë

Jepet me qera magazine

12 000 LEK / muaj

10 Mar 02:23 Baraka dhe garazha , Tiranë

Jepet objekt me qera

500 EUR / muaj

10 Mar 01:35 Baraka dhe garazha , Tiranë

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

50 000 LEK / muaj

09 Mar 14:56 Baraka dhe garazha , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QERA

400 EUR / muaj

09 Mar 14:56 Baraka dhe garazha , Shkodër

MAGAZINA ME QERA

100 EUR / muaj

06 Mar 21:26 Baraka dhe garazha , Tiranë

Ambjent me qera

30 000 LEK / muaj

04 Mar 15:54 Baraka dhe garazha , Tiranë

Magazine industriale

03 Mar 17:16 Baraka dhe garazha , Tiranë

Ambjent me qera

30 000 LEK / muaj

01 Mar 00:02 Baraka dhe garazha , Tiranë

Objekt biznesi ne Kamez

20 000 LEK / muaj

28 Shk 04:49 Baraka dhe garazha , Tiranë

Garazhd

15 000 LEK / muaj

21 Shk 13:12 Baraka dhe garazha , Tiranë

Jepet me qera magazina

1 500 EUR / muaj


Dëshironi të zhvendoseni në Baraka dhe Garazha ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Baraka dhe Garazha në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Baraka dhe Garazha


Nëse je duke kërkuar për Baraka dhe Garazha me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Baraka dhe Garazha me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Baraka dhe Garazha me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Baraka dhe Garazha me qera në MerrJep.al


Posedoni Baraka dhe Garazha me qera? Krijo njoftime per Baraka dhe Garazha me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione