Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Baraka dhe Garazha me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 15
Durrës , 6
Fier , 2
Shkodër , 2
Krujë , 1
Vlorë , 1

Njoftime per Baraka dhe Garazha me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Baraka dhe Garazha ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe në Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet per Baraka dhe Garazha me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni Baraka dhe Garazha me qera.21 Shk 01:17 Baraka dhe garazha , Krujë

magazinim

1 200 EUR / muaj

27 Tet 12:58 Baraka dhe garazha , Tiranë

JEPET ME QERA

80 000 LEK / muaj

03 Mar 09:44 Baraka dhe garazha , Tiranë

MAGAZINE ME QIRA

350 EUR / muaj

16 Sht 10:13 Baraka dhe garazha , Tiranë

Dyqan prej 35m2 ne Tirane

30 000 LEK / muaj

18 Korr 13:43 Baraka dhe garazha , Durrës

Ambient me qera

500 EUR / muaj

18 Korr 13:39 Baraka dhe garazha , Durrës

Jepet ambient me qera

1 100 EUR / muaj


Dëshironi të zhvendoseni në Baraka dhe Garazha ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Baraka dhe Garazha në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Baraka dhe Garazha


Nëse je duke kërkuar për Baraka dhe Garazha me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Baraka dhe Garazha me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Baraka dhe Garazha me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Baraka dhe Garazha me qera në MerrJep.al


Posedoni Baraka dhe Garazha me qera? Krijo njoftime per Baraka dhe Garazha me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione