Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shitet ali demi - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shitet ali demi,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shitet ali demi Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ALI DEMI

81 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK ALI DEMI

170 411 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 12:09
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Mangalem21

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 06:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK ALI DEMI

116 812 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Sot 06:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK ALI DEMI

170 411 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK ALI DEMI

116 812 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ALI DEMI

81 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:29 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Ali Demi, Mangalem21

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 19:29 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Ali Demi

123 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 19:29 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Ali Demi

104 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 19:29 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Ali Demi

94 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 19:29 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 Okazion te Ali Demi

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Dje 19:29 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 te Ali Demi

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 19:29 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 ne rezidencen Kaimi, ne Ali Dem

66 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 19:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 tek Ali Demi (ID 4111585)

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 18:04 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ,Kompleksi "KAIMI", Ali Demi ,Tirane!

83 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ,Kompleksi "KAIMI" ,Ali Demi ,Tirane!

66 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2wc ,Kompleksi "KAIMI" ,Ali Demi ,TR!

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:52 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 65.000€ , ALI DEMI, Kompleksi Kaimi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:52 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1,Kompleksi "KADIU" ,Ali Demi,Tirane!

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 17:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap. 1+1,72000€.Kompleksi "KAIMI" ,Ali Demi,Tirane!

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:44 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Kompleksi "KAIMI", Ali Demi,Tirane!

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:40 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Ali Dem, Tiranë.

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:03 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1,ALI DEMI

179 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:45 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Ali Demi, Tiranë. AL33018

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 16:31 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2+Post parkimi, Ali Demi, Tiranë.

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:48 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Shitje Ali Demi

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Ali Demi

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Dje 13:20 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 Okazion te Ali Demi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shitet ali demi | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

shitet ali demi Shitet Ali Demi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione