Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Të gjitha në Tepelenë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Apartamente | Tepelenë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Mar 13:09 Apartamente , Tepelenë

Apartament Memaliaj

17 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Mar 12:03 Apartamente , Tepelenë

SHITEN 2 APARTAMENTE 3+1, TEK “UNIVERS CITY”!

91 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
19 Mar 23:36 Apartamente , Tepelenë

Apartament 84 m2 me hipoteke

28 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Shk 18:13 Apartamente , Tepelenë

Qera, Apartament 2+1+ Post Parkimi, Pranë Top Channel, Tiran

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Jan 14:47 Apartamente , Tepelenë

Shitet apartament 2+1 Kompleksi Aura, Rruga Dritan Hoxha!

127 650 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Jan 14:34 Apartamente , Tepelenë

Apartament me qera 1+1 tek Fakulteti Mjeksis

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
30 Dhj 12:38 Apartamente , Tepelenë

Apartament me qera 2+1 Pazari i Ri

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
22 Dhj 19:52 Apartamente , Tepelenë

Shitet 1+1

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
02 Dhj 21:59 Apartamente , Tepelenë

Shitet Apartament 2+1 , 85 m2 , prane gjimanzit Abaz Shehu

3 800 000 LEK

Numri i dhomave: 2
21 Nën 11:18 Apartamente , Tepelenë

SHITET APARTAMENT 3+1+2+DEPO MISTO MAME ! Metropol64999

119 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Nën 01:16 Apartamente , Tepelenë

Okazion

35 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
05 Tet 08:44 Apartamente , Tepelenë

Shitet

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
18 Sht 15:53 Apartamente , Tepelenë

Shitet apartament 1+1

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Sht 19:48 Apartamente , Tepelenë

SHITET SHTEPI 1+1 KT 2. // 21 MIJ EURO

21 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Gush 18:26 Apartamente , Tepelenë

Blihet

07 Gush 15:48 Apartamente , Tepelenë

Shitet apartament

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
20 Maj 11:05 Apartamente , Tepelenë

Shitet nje apartament 2+1 me organizim perfekt

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Mar 18:31 Apartamente , Tepelenë

Jepet me qera 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
31 Korr 10:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tepelenë

Apartament 2+1 me qera, BlV Zogu I

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
28 Korr 09:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tepelenë

Apartament 1+1 me qera, Muhamet Gjollesha

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
10 Mar 13:04 Apartamente , Tepelenë

Jepet me qera apartment 2+1 Qendra Cristal

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Mar 10:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tepelenë

Apartament 2+1 me qera, Don Bosko

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Shk 15:46 Apartamente , Tepelenë

Shitet apartament Tepelene - qender

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Shk 12:07 Apartamente , Tepelenë

Apartament 2+1+2 ne shitje ne don bosko

114 400 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Sht 16:26 Apartamente , Tepelenë

Shtepi ne shitje

15 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Nën 19:40 Apartamente , Tepelenë

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 65m2 -TEPELENE

18 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Tet 01:45 Apartamente , Tepelenë

Shiten dy super apartamente ne Tepelene

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Sht 23:30 Apartamente , Tepelenë

Shitet ose jepet me qera Marketi

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
23 Korr 15:09 Apartamente , Tepelenë

Apartament me qera ,Bulevardi Deshmoret e Kombit

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
27 Shk 16:52 Apartamente , Tepelenë

SHITET Apartament 2+1 ne Tepelene

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
26 Jan 10:04 Apartamente , Tepelenë

SHITET

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
28 Tet 23:01 Apartamente , Tepelenë

Apartament 1+1 ne Tepelene

2 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
30 Gush 16:00 Apartamente , Tepelenë

Shes apartament 1+1

16 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
14 Dhj 15:48 Apartamente , Tepelenë

Apartament 2+1 ne Tepelene

Numri i dhomave: 2
21 Qer 11:07 Apartamente , Tepelenë

Apartament 1+1

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Qer 23:40 Apartamente , Tepelenë

APARTAMENT NE TEPELENE

2 500 000 LEK

Numri i dhomave: 1
25 Maj 20:25 Apartamente , Tepelenë

SHITET SHTEPIA

400 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Pri 15:05 Apartamente , Tepelenë

Apartament 2+1 , i rregulluar

15 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Nën 20:13 Apartamente , Tepelenë

APARTAMENTE NE TEPELENE

19 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Apartamente | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione