Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 40422
Durrës , 13168
Vlorë , 3501
Shkodër , 2112
Elbasan , 1167
Sarandë , 1053
Fier , 898
Lezhë , 731
Kavajë , 520
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:55
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - ��Ministria e Jashtme (Brenda

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 16:40
Linku:
Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK ISH URT!

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:01
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

169 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:57
Linku:
Apartamente , Tiranë

Ulet cmimi_Apart 2+1 tek Univers City

68 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

Sot 23:23 Apartamente , Tiranë

✅ SHITET AMJENTI 170 m2 ✅ DURRES / PLAZH L 13

175 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 170
Sot 22:01 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK !

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:01
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

169 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:54 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1 ne qerret

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:54 Apartamente , Sarandë

Apartments, apartamente 2+1 shtije , for sale

800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:54 Apartamente , Sarandë

Shiten Apartamente me certifikate pronesie

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:51 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 te mali robit te fafa

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:51 Apartamente , Durrës

Apartment te mali robit 1+1

750 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:48 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1 te mali robit

800 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 21:48 Apartamente , Vlorë

Shitet super apartament + Garazhd

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:45 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 te shkembi kavajes vije e pare

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:45 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 ne plazh

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 21:42 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 te shkembi kavajes

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:42 Apartamente , Durrës

Super okazion Apartament 2+1 mali robit golem

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 21:42 Apartamente , Durrës

Super okazion Apartament 2+ 1 te mali robit golem

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 21:41 Apartamente , Durrës

Opsione apartamentesh 1+1 te mali robit

750 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:41 Apartamente , Durrës

Apartament + gazoniere ne golem

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 21:41 Apartamente , Durrës

Super okazion Shitet apartament 2+1 pishat e buta golem

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 21:38 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 me Qera ne plazh

500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150
Sot 21:38 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 te shkembi kavajes pamje nga deti

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 21:38 Apartamente , Durrës

Apartament te mali robit plazh

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 21:38 Apartamente , Durrës

Super okazion apartament 2+1 , te mali robit pishat e buta

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 21:31 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+2+1 prane Fakultetit te Mjekesise

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 21:30 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 1+1,70 m²(TREGU ELEKTRIK)

98 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 21:28 Apartamente , Vlorë

Shitet

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:25 Apartamente , Fier

OKAZIONNN HYRJE UJI FTOHT VLORE !! MUNDESI NDRIMI !!

999 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:14 Apartamente , Durrës

Apartament me pamje deti ne brez te pare

88 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:13 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+2+1 prane Fakultetit te Mjekesise

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 21:03 Apartamente , Vlorë

Apartament në Lungomare me pamje na deti - Okazion

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 20:57 Apartamente , Tiranë

Shitet Vila ne Berzhite, Tiranë

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 20:57 Apartamente , Tiranë

Apartament kleringu 3+1 tek Dogana Okazion

131 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Sot 20:56 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera-Liqeni Thate

30 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 20:56 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1+ ballkon - Liqeni i Thate

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:54 Apartamente , Tiranë

Okazion Tirana Garden Building Duplex 3+1

320 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Sot 20:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 tek White Tower Komuna e Parisit

128 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 20:54 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Green City Okazion

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 20:48 Apartamente , Durrës

Shiet, Apartament 3+1+2+3,+ Garazhd,Prane Markates, Durres.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1 Ne Plazh Durres 63000 Euro

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2+2, Pamje Deti, Posta Plazh, Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo 2+1+2 Ne Plazh, Durres 110000 Euro

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 20:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo 3+1+2, Prane Kopshtit “Sotir Noka”. 115,00

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 20:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2+2 Poste Parkimi, Plazh, 110000 EUR

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2+2, Prane Kazazit, Durres 85000 Euro

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione