Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 25958
Durrës , 6729
Vlorë , 1913
Shkodër , 929
Elbasan , 617
Sarandë , 603
Fier , 489
Lezhë , 284
Pogradec , 284
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:28
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - ��Ministria e Jashtme (Brenda

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130

Sot 19:46 Apartamente , Tiranë

SUPER OKAZION 2+1

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:46 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1 + Garazhd

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:43 Apartamente , Vlorë

Vlore, shes Hyrje 1+1&garazhd,96 m² (MARINA BAY)

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:40 Apartamente , Lezhë

Shitet apartamenti tek pallati Rafaelo

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 19:40 Apartamente , Tiranë

Shiten ap (OKAZION) , Garden Rezidence Turdiu- F.Aviacio

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 19:36 Apartamente , Tiranë

OKAZION APARTAMENT 2+1+2

112 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:35 Apartamente , Tiranë

✅ SHITET AMBJENTI 170 m2 ✅ DURRES / PLAZH L 13

175 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 170
Sot 19:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Mozaiku

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 19:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir Vila L

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Komuna Parisit

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir

137 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 19:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Inxhinieria

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 19:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Spitalet

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 19:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Magnet 21

206 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:31 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te ish Fusha e Aviacionit

1 050 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:31 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 3+1 te Treni afer Postes

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 19:31 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 Blv i Ri Treni

147 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 19:30 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1 te Marteniteti i Ri

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 19:30 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Myslym Shyri

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 19:30 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Laprake

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 19:30 Apartamente , Tiranë

Rezidenca Klensi

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:30 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosko

132 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

LIQENI I THATE , SHITET APARTAMENT 2+1

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:17 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK "SQUARE21"

234 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 19:11 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 2+1 Me Pamje Nga Deti

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 19:11 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1+2

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:11 Apartamente , Durrës

Okazion, Shitet Apartament 2+1

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 19:08 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Fusha e Aviacionit, Tirane

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:08 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1+2

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:06 Apartamente , Tiranë

Tirane apartament 2+1 , mundesi nderrimi

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:05 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Qender,Durres

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 19:05 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1+2, I Sapoinvestuar

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:02 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1,Qender-Durres

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:02 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 2+1+ Garazh

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:02 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Nga Deti

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:02 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Sot 19:02 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 3
Sot 19:02 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 3+1+2+Verande

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 18:59 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT TEK FRESKU

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 18:59 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 2+1+2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 18:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Duplex tek Rruga e Elbasanit!

690 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:56 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1+2 Pamje Nga Deti

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:53 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+ Post Parkimi, Liqeni I Thate, Tirane

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 18:50 Apartamente , Shkodër

Shitet apartamenti i ri 3+1

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 18:50 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tirane

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione