Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 7919
Durrës , 2306
Vlorë , 535
Shkodër , 310
Elbasan , 296
Sarandë , 233
Fier , 182
Pogradec , 166
Korçë , 77
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Mar 12:55
Linku:
Apartamente , Tiranë

Unik - Pamje nga Parku i Liqenit (Stadiumi - Lion Park) 3+1

360 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 14:17
Linku:
Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura.

122 320 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:55
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartamen 3+1+2, Prane Kopshtit "Sotir Noka". 115,00

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
23 Mar 12:55
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - ��Ministria e Jashtme (Brenda

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130

Sot 17:49 Apartamente , Durrës

OKAZION SHITET SUPER APARTAMENT NE VOLLGA

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 17:43 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Sot 17:43 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 3
Sot 17:40 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 2+1 Me Pamje Nga Deti

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 17:28 Apartamente , Durrës

Penthouse Fantastike 230m!!!

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 17:27 Apartamente , Vlorë

Super Apartament plazhi vjeter

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 17:11 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 2+1+2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 17:11 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 3
Sot 17:11 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+3 ne Qender Blv

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Rr, Kavajes

280 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Rr, Bardhyl

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:04 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 3+1+2+Verande

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 17:04 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 2+1, Buze Rruges, Rezidenca Future Home (D4A2)

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:01 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Sot 16:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 QENDER DURRESIT

131 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:55 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 2+1 Me Pamje Nga Deti

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 16:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 + DEPO ME PAMJE DETI TEK HOTEL VIVAS

197 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:52 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 VOLLGA

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:52 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE MARKATA!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2,+ GARAZHD PRANE SHKOLLES QEMAL MICI!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 16:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE LAGJIA 16, DURRES!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 16:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Selvia

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 16:48 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 TE MARKATA!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 16:48 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 16:42 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE TEK KAZAZI!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:42 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI TE ISH URT-JA!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:35 Apartamente , Tiranë

✅Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Mangalem, Ali Demi.

91 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 16:10 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 me Qera ne plazh

500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150
Sot 15:49 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni I Thate.

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:46 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:46 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Xhamlliku

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 15:46 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Yzberisht, Tirane

133 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:45 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Materniteti I Ri

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:42 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1+VERAND GOLEM

140 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:42 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE 27-KATESHI!

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:35 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Prane Harry Fultz, Tirane

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione