Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 1117
Durrës , 633
Shkodër , 179
Vlorë , 151
Korçë , 75
Fier , 73
Lezhë , 58
Elbasan , 50
Sarandë , 36
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 17:11 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE TIKU & MATO

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:11 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 400 M

Numri i dhomave: 4
Sot 16:16 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 shitet i mobiluar.��QENDER Durres��

Numri i dhomave: 2
Sot 16:13 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 + Ballkon• Total Mobiluar Rruge kryesore

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:13 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 me 2 ballkone Ndertim i RI

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:13 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 • 79 Metra Neto Mundsi shfrytzimi per biznes

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:13 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament • Pamje Ballore me Detin

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:13 Apartamente , Durrës

Shitet Shitet Apartament • 2+1 + 2 Ballkone • Kati 4 Banim

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:13 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1+2 Total Investuar��Lagja 4,Blue Star��

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:13 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1+BallkonTotal Mobiluar • Shume prane Detit

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:13 Apartamente , Durrës

SHITET 2+1• Pamje nga deti��Currila, Durres��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:13 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1 • 47,2 Metra ��Iliria Plazh durres��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:13 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1 + Ballkon• Total Mobiluar��Pishat E Buta��

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:13 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 3+1+2 BALLOR ME DETIN

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:58 Apartamente , Sarandë

��Apatrament ne qender te Sarandes

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:35 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK KODRA E DIELLIT!

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:35 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 te Kompleksi Delijorgji !smart68187

223 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:35 Apartamente , Tiranë

SHESIM PENTHOUSE 2+1+2, KOPSHTI BOTANIK Impact68045

216 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:35 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, UNAZA E RE prestige67705

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:28 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK 21 DHJETORI !

107 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:28 Apartamente , Tiranë

RR. E KOSOVAREVE, SHITET APARTAMENT 1+1 everest67711

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:28 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, UNAZA E RE prestige67705

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 per shitje tek Lake Land ne Farke!

227 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:28 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Liqeni i Thate IRG67485

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:28 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+ VERANDE TE "FRESKU"!! atrium67462

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:19 Apartamente , Tiranë

Shesim apartament 1+1 ne Unaze te re -Astir !

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:19 Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT

650 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:19 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 3+1+2 LIQENI THATE!

218 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:19 Apartamente , Tiranë

SHITET PENTHOUSE me Verande + Tarrace 160 m2 ne Fresk !

163 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:19 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE KOMPLEKSI ARLIS !!

450 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:19 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 te Kopshti Zoologjik Neom66532

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:16 Apartamente , Tiranë

ZGJATIMI I KODRA E DIELLIT 1, SHESIM APARTAMENT 2+1

169 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:13 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit

124 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:03 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1 ne Golem

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:03 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1 me pamje full nga deti

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione