Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 1121
Durrës , 608
Shkodër , 179
Vlorë , 152
Korçë , 75
Fier , 73
Lezhë , 58
Elbasan , 50
Sarandë , 37
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 10:55
Linku:
Apartamente , Vlorë

Dupleks ne shitje ne Lungomare!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

Shiten, Opsione Apartamentesh 2+1, Spitalle, Durres

Numri i dhomave: 2
Sot 10:49 Apartamente , Durrës

SHITET 2+1 TEK "WHITE HILL RESIDENCE"!

166 404 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

FILLUAN SHITJET NE PALLATIN NE RRUGEN E GJUZEVE

58 032 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:34 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 AFER SPITALIT, DURRES!

69 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:11 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE LAGJEN 5!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:04 Apartamente , Tiranë

Aprtament 2+1 ne shitje Ish Fusha e Aviacionit

138 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:52 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:52 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE NE PLAZH,DURRES!

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:52 Apartamente , Tiranë

Qira, apartament, 1+1 Parku Autobuzave

450 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:44 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament ne zonen e Astirit!

Numri i dhomave: 1
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA,DURRES!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE PLAZH ,DURRES!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME BALLKON NE PLAZH, DURRES!

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, DURRES!

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH,DURRES!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:21 Apartamente , Tiranë

Shitet vile e bashkengjitur tek San Pietro

420 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 09:21 Apartamente , Durrës

Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Marina!

105 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:17 Apartamente , Durrës

FILLUAN SHITJET NE GOLEM ! MUNDESI PAGESE ME KESTE !

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:13 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE TIKU & MATO

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE "PORTO LALZ"!

118 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:40 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 400 M

Numri i dhomave: 4
Dje 18:10 Apartamente , Durrës

SHITE APARTAMENT 1+1 NE " PORTO LALZI " HAMALLAJ!

138 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:10 Apartamente , Tiranë

yzberisht

95 853 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:10 Apartamente , Durrës

TURQUOISE MARINA SHESIM APARTAMENT 1+1+OBORR

126 303 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PAMJE DETI I MOBILUAR NE PLAZH!

83 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:42 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1 (KOMUNA E PARISIT)

2 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:32 Apartamente , Durrës

SHITET APRTAMENT 2+1+2 TE ISH URT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:31 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 NE GOLEM

63 700 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione