Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 40452
Durrës , 13183
Vlorë , 3512
Shkodër , 2112
Elbasan , 1167
Sarandë , 1053
Fier , 898
Lezhë , 736
Kavajë , 521
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:01
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

169 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Mar 12:55
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - ��Ministria e Jashtme (Brenda

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
21 Mar 12:42
Linku:
Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:21
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 tek Pazari i Ri

148 220 EUR

Numri i dhomave: 1

Sot 17:28 Apartamente , Elbasan

Shitet Apartamenti 131m

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:28 Apartamente , Durrës

Penthouse Fantastike 230m!!!

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 17:28 Apartamente , Kavajë

Apartamente ne golem pallat i ri

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:27 Apartamente , Vlorë

Super Apartament plazhi vjeter

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 17:14 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMPLEKSI MAGNET !

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 17:14 Apartamente , Tiranë

SHITET GARSONIERE TEK 21 DHJETORI!

91 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:11 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 Rr, Riza Cerova

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:11 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 2+1 ne Myslym Shyri

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 17:11 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 , TE SHTEPIA E OFICERAVE

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:11 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHTEPIA E OFICERAVE

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:11 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE TIKU & MATO

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:11 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 400 M

Numri i dhomave: 4
Sot 17:11 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 2+1+2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 17:11 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1+Garazh,Me Pamje Nga Deti

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:11 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 3
Sot 17:11 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE UJE TE FTOHTE

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:11 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 17:11 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+3 ne Qender Blv

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:11 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:11 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Misto Mame

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 17:11 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Jordan Misja

122 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:11 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rr, 5 Maji

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosko

112 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rr, Kavajes

116 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Vasil Shanto

86 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Astir

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Rr, Kavajes

280 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Blv i Ri, te Treni

78 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir Vila L

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Rr, Bardhyl

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 Siper Cristalit

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Ali Demi

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Laprake

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 17:08 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 , TE SHKOLLA E NAFTES

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:08 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMET 2+1 NE LUNGOMARE

137 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:08 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 LUNGOMARE

207 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:08 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Nga Deti

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:08 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 , NE LUNGOMARE

1 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:08 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1+2 Pamje Nga Deti

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:08 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMET 2+1 PERBALLE STADIUMIT

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:05 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1,Qender-Durres

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:05 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 2+1+ Garazh

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:05 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 1+1

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:04 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 3+1+2+Verande

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 17:04 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 2+1, Buze Rruges, Rezidenca Future Home (D4A2)

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione