Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 40582
Durrës , 13109
Vlorë , 3548
Shkodër , 2116
Elbasan , 1169
Sarandë , 1048
Fier , 901
Lezhë , 742
Kavajë , 508
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:10
Linku:
Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË FSHATIN PIQERAS, HIMARË

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 17:32
Linku:
Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK ISH URT!

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 09:44 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 te mali robit

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durres

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:43 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:43 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Baletit , Tiranë

109 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Okazione!! Shiten, Papafingo 2+1, Te Shkembi I Kavajes, Dur

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA,DURRES!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Prane Shkolles "Gjergj Kastrioti",

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh-Hekurudha, Durres

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Okazione!! Shitet, Apartament 2+1, Prane Stadiumit, Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN 16 DURRES!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SPITALI DURRESIT

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

SHITET APRTAMENT 2+1+2 TE ISH URT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet 1+1 kati par ish fusha reres

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Garsoniere, Golem, Durres

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Ish Parku Sportiv, Durres

90 950 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Shkembi I Kavajes, Durres

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI DHE GARAZH TEK "WHITE HI

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Vilë 3 Katëshe, Golem, Durrës

Numri i dhomave: 6
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Shkembi I Kavajes, Durres

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh Apollonia, Durres

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Hotel, Qerret

770 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Shkembi I Kavajes, Durres

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Garsionere, Plazh-Hekurudha, Durres

26 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Ish Parku Sportiv, Durres

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh-Iliria, Durres

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1, Prane Kopshtit "Sotir Noka", Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Prane Kazazit, Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione