Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 40368
Durrës , 13034
Vlorë , 3479
Shkodër , 2112
Elbasan , 1163
Sarandë , 1050
Fier , 903
Lezhë , 730
Korçë , 506
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:35
Linku:
Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 ne Transballkanike!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
21 Mar 11:12
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 08:57
Linku:
Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE BULEVARDI I RI 151.800 EURO

151 800 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 18:11 Apartamente , Durrës

SHITET 2+1 ME PAMJE DETI TEK "WHITE HILL RESIDENCE"!

166 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:11 Apartamente , Tiranë

��SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TE AIR ALBANIA

478 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 18:11 Apartamente , Durrës

SHITET VILE ELITARE, NE KOMPLEKSIN "SAN PIETRO"

1 200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 18:08 Apartamente , Durrës

SHITET 2+1• Pamje nga deti��Currila, Durres��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 18:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1 ne Astir

81 250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 18:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

153 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 18:00 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 tek Kisha Ortodokse,Vlore!

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:00 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1 + Ballkon 47 M2 Neto Plazh Durres��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 18:00 Apartamente , Vlorë

Shitet

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 18:00 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Green City Okazion

95 000 EUR

Sot 17:57 Apartamente , Durrës

Qera 2+1+2 • Total Mobiluar Stadiumi,Dr

Numri i dhomave: 3,5
Sot 17:52 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo, Golem, Durres

41 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:52 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1 Gjiri I Lalezit

96 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:52 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Gjiri I Lalezit

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:52 Apartamente , Durrës

Shitet, Garsoniere, Gjiri I Lalezit

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:52 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Te White Hill, Currila

Numri i dhomave: 2
Sot 17:49 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1 • 47,2 Metra Iliria

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Prane Flag Ship Center

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh Hekurudha, Durres

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Shkembi I Kavajes, Durres

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Kompleksi "Rotondo", Plepa-Durres

80 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:48 Apartamente , Durrës

Shiten, Opsione Apartamentesh , Porto-Lalz, Hamallaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Pishat E Buta-Golem

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 17:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Markata, Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Pamje Deti, Plazh-Hekurudha

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2 , Prane Kazazit, Durres 150,000 €

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Sot 17:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Garsionere, Golem, Durres

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 17:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Golem, Durrës

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:48 Apartamente , Tiranë

Dogana Shitet Apartament 1+1 okazion

57 000 EUR

Sot 17:44 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI KAVAJES ME PAMJE DETI, VIJE E

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:44 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Ali Demi

101 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:44 Apartamente , Tiranë

Shesim Apartament 2+1+2 ne Garden Building tek Rr. e Kavajes

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 17:44 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh-Iliria, Durres

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:44 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Fusha E Reres, Durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:44 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+3,Pamje Deti, Qerret, Durres

260 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:44 Apartamente , Durrës

Shiten , Dy Apartamente 1+1,Plazh-Hekurudha, Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Shkembi I Kavajes, Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 17:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2+Garazh, Te Kali I Trojes, Plazh

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione