Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 40589
Durrës , 13169
Vlorë , 3532
Shkodër , 2116
Elbasan , 1166
Sarandë , 1053
Fier , 899
Lezhë , 743
Kavajë , 519
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 13:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1, TEK SELVIA PRANE GJIMNAZIT PARTIZANI

126 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Mar 11:18
Linku:
Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI KAVAJES !

27 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30

Sot 08:07 Apartamente , Tiranë

Shitet 2+1+2+ballkon Rr Dibres prane Vila Gold

183 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:55 Apartamente , Tiranë

Shitet/Nderrohet Apartament 2+1 Tek Kompleksi turdiu.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:48 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1 + Garazhd

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:48 Apartamente , Vlorë

Shitet super Apartament 2+1 Okazion

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:45 Apartamente , Vlorë

Shitet

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:29 Apartamente , Fier

OKAZIONNN HYRJE UJI FTOHT VLORE !! MUNDESI NDRIMI !!

999 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 06:41 Apartamente , Fier

Shitet Apartament 3+1 + 2tualaete + 3 ballkone+ garazh

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:45 Apartamente , Pogradec

Apartament 2+1

60 000 000 LEK

Sot 04:15 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE UNAZA E RE 119.000 EURO

119 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 02:49 Apartamente , Tiranë

Rezidenca Klensi

75 000 EUR

Sot 02:49 Apartamente , Tiranë

Oasis Rezidenc

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:49 Apartamente , Tiranë

Rezidenca Klensi

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:39 Apartamente , Vlorë

Orikum,shitet Apartament mobiluar 1+1, 55 m² (Vlore)

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:39 Apartamente , Vlorë

Vlore, shes Hyrje 1+1&garazhd,96 m² (MARINA BAY)

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:39 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Apartament 1+1, 55 m²(BRRYLI)

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:39 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,105 m² ( Mangalem 21)

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:39 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1 , 95 m²(Fresku)

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:39 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 2+1, 104 m² (Mangalem 21)

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:39 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 100 m² (Zogu I Zi)

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 01:28 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1, Kompleksi ASL 2 , Tiranë

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:28 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1, Kompleksi ASL 2 , Tiranë

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:28 Apartamente , Durrës

OKAZION-Shitet apartament i sapo mobiluar

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:28 Apartamente , Korçë

Prane Klinika Kristi apartament ne shitje 2+1 !

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 01:27 Apartamente , Tiranë

SHITET,LUX,APARTAMENT 1+1 +POST PARKIMI ''K.PARISIT'' !

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:19 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:19 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:19 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT TEK FRESKU

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 01:19 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament okazion

55 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione