Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 40655
Durrës , 13138
Vlorë , 3553
Shkodër , 2116
Elbasan , 1169
Sarandë , 1048
Fier , 901
Lezhë , 742
Kavajë , 509
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:17
Linku:
Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura.

122 320 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:59
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - ��Ministria e Jashtme (Brenda

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 09:37
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 3+1 Bulevardi i Ri Tirane

196 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR ,TIRANE!

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:54 Apartamente , Vlorë

Papafingo në shitje në Lungomare

156 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 10:54 Apartamente , Kavajë

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, GOLEM

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Oxhaku, Tiranë.

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Tiranë.

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1, Kinostudio, Tiranë.

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Oxhaku

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Oxhaku, Tiranë

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SPITALI DURRESIT

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSIN "L

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:53 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio, Tiranë.

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET GARSIONIERE NE VIJEN E PARE ME DETIN GOLEM

35 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI GOLEM !

66 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

EXCLUSIVE , SHESIM APARTAMENT 1+1, RRUGA A.GOGA, DURRES!

44 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET ME PAMJE DETI

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE ISH URT-JA!

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1+ GARAZHD NE QERRET!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1, RRUGA A.GOGA, DURRES!

65 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FUSHA E RERES!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FUSHA E RERES!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE NE GOLEM !

32 571 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

54 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH, PLEPA!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO ME PAMJE DETI 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES !

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

81 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE PLAZH!

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI GOLEM !

76 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 1+1,GOLEM !

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1, PLAZH HEKURUDHA !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1, PRANE PISHAVE TE BUTA !

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione