Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 575
Elbasan , 239
Durrës , 214
Pogradec , 140
Vlorë , 67
Sarandë , 38
Shkodër , 38
Fier , 27
Korçë , 18
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Mar 12:49
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet: 4+1+2wc (1+1 & 2+1+Kzh, Vec) pas Piazzes (QENDER)

288 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
20 Mar 12:53
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shiten: 3 Apt ne SELITE me Sip totale 151 m2

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Sot 00:18 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX TEK MUZEUMI NE DURRES!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 22:50 Apartamente , Tiranë

✅ SHITET AMJENTI 170 m2 ✅ DURRES / PLAZH L 13

175 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 170
Dje 19:38 Apartamente , Durrës

Penthouse Fantastike 230m!!!

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 19:34 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 5+1 te 21 Dhjetori.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Dje 19:21 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Dje 19:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Sheshi Wilson, Tiranë.

239 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 18:38 Apartamente , Elbasan

DUPLEX NË SHITJE NË ELBASAN.

11 000 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Dje 18:37 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+Post Parkimi, Joy Rezidence

370 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 17:43 Apartamente , Durrës

SHITET APRTAMENT 2+1+2 TEK ISH URT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 17:35 Apartamente , Durrës

SHITET VILE 2 KATESHE NE GOLEM ME PAMJE DETI !!!

180 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 17:09 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET PAPAFINGO 5+2+2 NE PLAZH!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 16:29 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE STADIUMIT, NE LAGJEN 18!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 16:19 Apartamente , Tiranë

✅Vile 3-kateshe per shitje te rruga dalip topi ,fresku

217 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 16:08 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX PRANE QENDRES DURRES

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 16:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Vilë, Kashar, Tiranë

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 15:52 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI TRETE I NJE VILE TEK ISH KENETA!

260 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Dje 15:42 Apartamente , Durrës

SHITET VILE ELITARE, NE KOMPLEKSIN "SAN PIETRO"

1 200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 14:41 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Dje 14:15 Apartamente , Tiranë

2 Apartamente ne shitje 2+1 ne Rrugen Faik Konica

3 500 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 14:08 Apartamente , Tiranë

Apartament 5+1 ne shitje, Unaza e Re

500 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 13:53 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX PRANE PALLATIT SPORTIT!

300 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 13:49 Apartamente , Durrës

Shitet, Vile 4 Kateshe, Prane Spitalit Rajonal, Durres

330 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 12:17 Apartamente , Sarandë

SHITEN 7 GARSIONERE + TOKE TRUALL 400M2, SARANDE

350 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 11:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1+3 rr Dibres

303 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 11:47 Apartamente , Tiranë

Shitet Penthouse tek Selvia ! Neom65988

1 100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 11:36 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET PAPAFINGO 5+2+2 NE PLAZH!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 11:33 Apartamente , Tiranë

SHITEN DY APARTAMENTE 2+1 TE RRUGA BABE REXHA 145.000€

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Dje 11:21 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET PAPAFINGO 5+2+2 NE PLAZH!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 11:13 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET PAPAFINGO 5+2+2 NE PLAZH!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 10:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet,Hotel,Golem UNA26584

1 200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione