Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 72
Elbasan , 65
Durrës , 36
Sarandë , 19
Vlorë , 10
Kavajë , 9
Shkodër , 9
Korçë , 8
Lezhë , 7
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:50 Apartamente , Tiranë

✅ SHITET AMJENTI 170 m2 ✅ DURRES / PLAZH L 13

175 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 170
Dje 10:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet,Hotel,Golem UNA26584

1 200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 10:25 Apartamente , Kavajë

SHITET HOTEL NE GOLEM !

1 350 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 09:03 Apartamente , Durrës

SHITET GODINE NE PLAZH DURRES

520 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 09:03 Apartamente , Durrës

SHITET HOTEL ME 31 DHOMA NE GOLEM!

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 140
Dje 06:57 Apartamente , Durrës

Shitet Godina Banimi 4-5 katshe dhe -1 me 1500m2 Ndertim,

1 100 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 150
Dje 01:45 Apartamente , Elbasan

240.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
21 Mar 11:27 Apartamente , Korçë

Apartament në shitje-Korçë

Numri i dhomave: > 10
21 Mar 10:29 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 në shitje, Komuna e Parisit

1 650 EUR

Numri i dhomave: > 10
20 Mar 13:22 Apartamente , Durrës

Shitet, Godine 3 Kateshe+Papafingo+Bodrum, Vila E Zogut, Dur

1 100 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
18 Mar 14:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

Hotel me 17 dhoma ne shitje

770 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
17 Mar 09:33 Apartamente , Durrës

Shitet, Ndërtesë, Mali I Robit, Durrës.

650 000 EUR

Numri i dhomave: 10
16 Mar 11:12 Apartamente , Durrës

SHITET NDERTESE 3 KATE + TRUALL NE ZONEN E QERRETIT

660 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 130
15 Mar 02:07 Apartamente , Elbasan

240.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI 1000€m2 M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
08 Mar 11:43 Apartamente , Tiranë

Zyra tek presidenza Qender

3 800 EUR

Numri i dhomave: > 10
07 Mar 13:41 Apartamente , Tiranë

SHES 100m2 DYQAN FOND FINANCIAR ME QERA TE LARTE

Numri i dhomave: > 10
07 Mar 13:37 Apartamente , Tiranë

Shitet 200m2 DYQAN CREDINS BANK ME QERA TE LARTE

Numri i dhomave: > 10
06 Mar 20:13 Apartamente , Tiranë

SHITET HOTEL + BAR RESTORANT NË POGRADEC

330 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
06 Mar 01:47 Apartamente , Elbasan

240.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
05 Mar 22:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

Shitet hotel ne qytetin e Sarandes

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
02 Mar 14:42 Apartamente , Elbasan

240.000€ Lokal 240.5m2 Super Ookazionn 1000€m2 ME TAPI

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
23 Shk 01:55 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1000€ m2 Lokal 240.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
21 Shk 03:45 Apartamente , Elbasan

1000€ m2 Lokal 240.5 m2 me TAPI M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
19 Shk 12:44 Apartamente , Durrës

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
19 Shk 12:44 Apartamente , Tiranë

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
19 Shk 12:44 Apartamente , Shkodër

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
19 Shk 12:44 Apartamente , Lezhë

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
19 Shk 12:44 Apartamente , Kurbin

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
16 Shk 08:26 Apartamente , Sarandë

SHITET GODINE 5-KATESHE NE SARANDE

270 000 EUR

Numri i dhomave: 10
15 Shk 11:58 Apartamente , Kavajë

Shitet Vile 4 kateshe ne Golem

400 000 EUR

Numri i dhomave: 10
07 Shk 04:00 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1000€ m2 Lokal 240.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
06 Shk 17:12 Apartamente , Lezhë

apartamente

5 000 EUR

Numri i dhomave: 10
05 Shk 18:26 Apartamente , Lezhë

��Apartamente dhe Dyqane Kune-Shëngjin��

Numri i dhomave: > 10
05 Shk 18:26 Apartamente , Shkodër

��Apartamente dhe Dyqane Kune-Shëngjin��

Numri i dhomave: > 10
05 Shk 18:26 Apartamente , Tiranë

��Apartamente dhe Dyqane Kune-Shengjin��

Numri i dhomave: > 10
02 Shk 23:46 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1000€ m2 Lokal 240.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
02 Shk 01:21 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1000€ m2 Lokal 240.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione