Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente ne shitje ne Tirane - Gjeni apartamentin tuaj

Dëshiron të blini një apartament? Keni ndërmend një zonë apo një lagje specifike në Tiranë por nuk dini ku të kërkoni? Atëherë jëni në faqen e duhur. MerrJep.al ofron njoftimet për apartamentë në shitje me çmimet më të mira.


Ju mund të zgjidhni të shfletoni faqet ku listohen të gjithë apartamentet në shitjë ose të përdorni filtrat tanë për të gjetur apartamentin më të përshtatshëm për ju.Çdo ditë postohen qindra njoftime të reja, shfletoni faqet në mënyrë periodike për të gjetur apartamentin tuaj. Më poshtë do të shikoni një listë të apartamenteve në shitjë në zona të ndryshmë të Tiranës, duke filluar nga zonat më në zë si: 21 Dhjetori,Vasil Shanto, Komuna Parisit, Pazari i Ri etj.

26 Mar 13:22
Linku:
Apartamente , Tiranë

SUPER APARTAMENT NE SHITJE RRUGA DURRESIT ,HOTEL COLOSEU

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
26 Mar 13:46
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet: 4+1+2wc (1+1 & 2+1+Kzh, Vec) pas Piazzes (QENDER)

288 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 09:37
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 3+1 Bulevardi i Ri Tirane

196 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 14:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Tajvani Qender

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 14:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 afer Toptanit

299 900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 14:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Pll me Shigjeta

146 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Qender, Rr Dibres

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Rr, Bardhyl

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 14:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te rr, Barrikadave

251 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 afe rr, Bardhyl

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Fresk

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1+2 te Kodra e Diellit

190 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Muhamet Gjollesha

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1+3 rr Dibres

303 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Oxhaku, Tiranë.

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Tiranë.

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1, Kinostudio, Tiranë.

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Mozaiku

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Vasil Shanto

86 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Astir

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir Vila L

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Komuna Parisit

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir

137 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:13 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Inxhinieria

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 14:13 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Spitalet

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 14:13 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Magnet 21

206 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:13 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Spitalet

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 14:13 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Sheshi Wilson

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:13 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te ish Fusha e Aviacionit

1 050 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:13 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 3+1 te Treni afer Postes

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:12 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 Blv i Ri Treni

147 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 14:12 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1 te Marteniteti i Ri

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 14:12 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Myslym Shyri

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 14:12 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Myslym Shyri

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 14:12 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Laprake

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 14:12 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Myslym Keta

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 14:12 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosko

132 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 14:11 Apartamente , Tiranë

Shitet, Aprtament 3+1, Bulevardi i Ri, Tirane

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200

Kërkoni njoftime për apartamente në shitje dhe gjeni apartamentin që ju përshtatet më së miri ju dhe familjes tuaj. Filtroni rezultatet e apartamenteve në shitje sipas preferencave tuaja në bazë të çmimit, llojit të apartamentit që po kërkoni, katit apo numrit të dhomave.


Apartamente në shitje - shikoni ofertat tona për apartamentet në shitje në Tirane


Jeni duke kërkuar një apartament në shitje? Mendojme se mund t’ju ndihmojme me këtë.


Në MerrJep.al do të gjëni ofertat më të mira të apartamenteve në shitje që ndodhen në zona të ndryshmë të Tiranës. Ju mjafton të kërkoni apartamente në shitje, të vendosini zonën se ku dëshironi që ky apartament të jetë dhe qindra njoftime për apartamente në shitje do ju shfaqen.


Gjatë kërkimit për apartamente në shitje në platformën MerrJep.al do të gjëni shumë njoftime të cilat do ju paraqesin jo thjesht apartamente në shitje por edhe apartamente të tipologjive të ndryshme si: apartamente 2+1, apartamente 1+1, garzoninere apo dhe apartamete duplex.


Nxirrni apartamentin në shitje në MerrJep.al pa asnjë kosto ekstra


Në website-in MerrJep.al ju jo vetëm që kërkoni për apartamentë në shitje por dhe mund të nxirrni apartamentet tuaja në shitje. Nuk ka rëndësi në qoftë se jeni një agjensi Real Estate apo thjesht dikush që do të nxjerri apartamentin në shitje, MerrJep.al ju jep mundësin ta reklamonin apartamentin tuaj falas.


Plotësoni të dhënat mbi apartamentin në shitje si për shëmbull: numrin e dhomave, siperfaqen e apartamentit, tipi i apartamentit, gjendja në të cilën ndodhet, nëse është i mobiluar ose jo, në qoftë se është i rikonstruktuar apo jo.Nëse dëshironi që apartamenti juaj të shitjet në kohë rekord atëhere mos harroni të përfshini foto në të. Kujdesuni që fotot të jenë të një cilësie të mirë dhe do ta shikoni që shumë shpejt do të këni sukses.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione