Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:31 Apartamente , Lushnjë

Shitet Apartament 1+1 Super cilesor Pallat i Ri

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
Dje 18:30 Apartamente , Lushnjë

Shitet Papafingo 3+2 Super

99 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 18:30 Apartamente , Lushnjë

Apartament 2+1 Kati 3 Ideal super cilesor

Numri i dhomave: 2
Dje 14:56 Apartamente , Lushnjë

apartament ,papafingo pallati ri pas bashkise lushnje

8 888 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
24 Mar 12:10 Apartamente , Lushnjë

Shitet apartament 4+1 me sip. 123 m2 Lushnje

52 000 EUR

Numri i dhomave: 5
21 Mar 15:44 Apartamente , Lushnjë

Shitet shtepia 2 + 1 okazion

28 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Mar 17:28 Apartamente , Lushnjë

SHITET APARTAMENT LUSHNJE QENDER

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Mar 22:48 Apartamente , Lushnjë

''''''''''''''U SHIT'''''''''''' SHITET 1+1 E MOBILUAR

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Mar 18:05 Apartamente , Lushnjë

Shes apartament

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
08 Mar 19:58 Apartamente , Lushnjë

Apartament 2+2 Kati 5 me verand

Numri i dhomave: 2,5
19 Shk 15:49 Apartamente , Lushnjë

Apartament 2+1 lushnje qender

47 500 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Shk 11:18 Apartamente , Lushnjë

Shes apartament

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
12 Shk 14:31 Apartamente , Lushnjë

SHITET APARTAMENT LUSHNJE(QENDER)

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
29 Jan 08:58 Apartamente , Lushnjë

OKAZION SHITET SHTEPI vetem. 30000 euro

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 200
21 Jan 13:27 Apartamente , Lushnjë

Shitet Apartament 1+1

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Jan 14:16 Apartamente , Lushnjë

SHESIM APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 NE LUSHNJE!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Jan 22:24 Apartamente , Lushnjë

Appartamente

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
24 Dhj 19:14 Apartamente , Lushnjë

Apartamenti 2+1 bashke me 2 dyqane

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
08 Dhj 08:59 Apartamente , Lushnjë

Apartament ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Nën 02:58 Apartamente , Lushnjë

Shitet Apartament kati 1 (Okazion) me Dyqan dhe Garazh.

72 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
16 Nën 21:03 Apartamente , Lushnjë

Shitet Apartament kati 1 (Okazion) me Dyqan dhe Garazh.

72 000 EUR

Numri i dhomave: 5
10 Nën 22:22 Apartamente , Lushnjë

Blihet ap ose me qera

Numri i dhomave: 2
10 Nën 09:45 Apartamente , Lushnjë

Apartament per shitje 2+1+ Garazh ne Lushnje

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
05 Nën 11:12 Apartamente , Lushnjë

SHITET APARTAMENT LUSHNJE(QENDER) ME HIPOTEKE

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
04 Nën 11:59 Apartamente , Lushnjë

NE SHITJE APARTAMENT

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Tet 13:36 Apartamente , Lushnjë

OKAZION !!!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Tet 19:59 Apartamente , Lushnjë

Shitet Shtepi 1+1 e mobiluar

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
16 Tet 12:20 Apartamente , Lushnjë

Apartament i rregulllt xh.nepravishta kati 4

48 888 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Tet 13:09 Apartamente , Lushnjë

Shitet Apartament Pallati SOIL

Numri i dhomave: 3,5
27 Sht 19:53 Apartamente , Lushnjë

Shitet Apartament Pallati SOIL

Numri i dhomave: 3,5
06 Sht 17:36 Apartamente , Lushnjë

OKAZION! SHITET APARTAMENTI 2+1 LUSHNJE

40 020 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Sht 17:36 Apartamente , Lushnjë

Shitet Apartament 1+1 Lushnje 290 euro m2

20 822 EUR

Numri i dhomave: 1
05 Sht 13:04 Apartamente , Lushnjë

Shitet apartament ne Lushnje 45.000 euro

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
31 Gush 11:20 Apartamente , Lushnjë

Shitje

Numri i dhomave: 3
23 Gush 14:36 Apartamente , Lushnjë

Shitet apartament

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Gush 11:07 Apartamente , Lushnjë

Apartament i rregulllt

49 900 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Gush 18:43 Apartamente , Lushnjë

Jepet Apartament 1+1 per shitje ne Lushnje

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
11 Gush 16:02 Apartamente , Lushnjë

2+1 KATI tret. Lushnjë.

36 000 EUR

07 Gush 15:36 Apartamente , Lushnjë

Shitet apartament

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Korr 22:23 Apartamente , Lushnjë

Okazion …

21 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Qer 19:55 Apartamente , Lushnjë

Shitet apartment 2+1 te aza ne Lushnje

45 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Mar 18:48 Apartamente , Lushnjë

Shitet ose Ndrrohet apartament me hipotekë 67.8 m3 bruto .

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
01 Shk 10:37 Apartamente , Lushnjë

apartament ne karavasta e re

15 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
26 Jan 20:14 Apartamente , Lushnjë

Apartament 2 + 1 ne qender te Lushnjes Okazion

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Jan 03:16 Apartamente , Lushnjë

Apartament 3+1 ne Lushnje

13 Jan 22:34 Apartamente , Lushnjë

SHITET HYRJE

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
21 Dhj 22:10 Apartamente , Lushnjë

Shitet apartament,në qendër,pranë Luna Park ,1+1

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione