Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Lezhë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:44 Apartamente , Lezhë

SHITET 2+1 NE SHENGJIN

64 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:32 Apartamente , Lezhë

------apartament 2+1 ne shitje ne lezhe

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:35 Apartamente , Lezhë

APT 1+1, PAMJE NGA MALI- Rana e Hedhun, Shengjin

68 670 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:28 Apartamente , Lezhë

APT 1+1 - PAMJE NE DET- KUNE, SHENGJIN

98 880 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:20 Apartamente , Lezhë

APT 1+1 PAMJE NE DETE-KUNE,SHENGJIN

98 880 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:04 Apartamente , Lezhë

APT 1+1 KUNE-SHENGJIN 700€/m2

45 460 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:44 Apartamente , Lezhë

APT 1+1 RANA E HEDHUN-SHENGJIN

76 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:21 Apartamente , Lezhë

Shitet apartament 2+1+2 ne Kune -Shengjin

78 750 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:44 Apartamente , Lezhë

Shitet Apartament 1+1 ne Shengjin,Lezhe.

69 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:43 Apartamente , Lezhë

Shitet Apartamenti 1+1 Shengjin, Lezhe Tek Ilynois Residence

90 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:40 Apartamente , Lezhë

Shitet apartamenti tek pallati Rafaelo

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 17:48 Apartamente , Lezhë

SHITET BANESË

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:54 Apartamente , Lezhë

Shitet apartament 1+1 70m nga deti , te restorant "ARA"

66 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:01 Apartamente , Lezhë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE RANA E HEDHUN, SHËNGJIN

108 720 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:00 Apartamente , Lezhë

Shiten 4 apartamente ne Shengjin

800 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:33 Apartamente , Lezhë

shitet apartament 1+1 ne kune,shengjin

48 435 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:08 Apartamente , Lezhë

Shengjin,shes Apartament 1+1, 66 m²(KUNE)

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:08 Apartamente , Lezhë

Shengjin, shes Hyrje 1+1+A+BLK, 70 m²(KUNE)

44 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 00:28 Apartamente , Lezhë

SHITET 1+1 NE SHENGJIN

43 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 00:24 Apartamente , Lezhë

SHITET 2+1 NE SHENGJIN

188 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 00:24 Apartamente , Lezhë

SHITET 1+1 NE SHENGJIN

54 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 00:24 Apartamente , Lezhë

SHITET 2+1 NE SHENGJIN

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 00:21 Apartamente , Lezhë

SHITET GARSONIERE NE SHENGJIN

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 00:21 Apartamente , Lezhë

SHITET GARSONIERE NE SHENGJIN

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 00:21 Apartamente , Lezhë

SHITET 1+1 NE SHENGJIN

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 00:21 Apartamente , Lezhë

SHITET 1+1 NE SHENGJIN

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 00:20 Apartamente , Lezhë

SHITET 1+1 NE SHENGJIN

49 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 00:19 Apartamente , Lezhë

SHITEN APARTAMENTE NE SHENGJIN

800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 00:19 Apartamente , Lezhë

SHITET PAPAFINGO 1+1 NE SHENGJIN

132 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 00:19 Apartamente , Lezhë

SHITET 2+1 NE SHENGJIN

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 00:19 Apartamente , Lezhë

SHITET 1+1 NE SHENGJIN

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 00:19 Apartamente , Lezhë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER SHENGJIN

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 00:19 Apartamente , Lezhë

SHITEN 1+1 NE SHENGJIN

51 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 00:19 Apartamente , Lezhë

SHITET 2+1 NE SHENGJIN

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 00:19 Apartamente , Lezhë

SHITET 1+1 NE SHENGJIN

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
23 Mar 22:03 Apartamente , Lezhë

SHITET 1+1 NE SHENGJIN

68 500 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Mar 22:03 Apartamente , Lezhë

SHITET 1+1 NE SHENGJIN

60 300 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Mar 22:00 Apartamente , Lezhë

SHITEN 1+1 NE SHENGJIN

70 200 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Mar 15:58 Apartamente , Lezhë

PENTHAUSE SHENGJIN PERBALLE DETIT

243 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 15:51 Apartamente , Lezhë

APARTAMENT LLUKSOS PAMJE NGA DETI SHENJIN

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Mar 15:51 Apartamente , Lezhë

APARTAMENT LLUKSOS PERBALLE DETIT SHENGJIN

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Mar 10:28 Apartamente , Lezhë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË KUNE ME PAMJE TË PLOTË NGA DETI , S

118 560 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Mar 08:41 Apartamente , Lezhë

Gazoniere në Shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione