Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:38
Linku:
Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë

5 400 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
21 Mar 12:42
Linku:
Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 14:26
Linku:
Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Mar 11:21
Linku:
Apartamente , Korçë

Shiten apartamente, Lagjia 9, Korcë

650 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 13:31 Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Mali i Robit

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:27 Apartamente , Korçë

Apartament në shitje-Korçë

Numri i dhomave: > 10
Sot 11:38
Linku:
Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë

5 400 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:22 Apartamente , Korçë

Shitet vilë, Korcë

230 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 21:52 Apartamente , Korçë

Apartament 2+1

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 14:26
Linku:
Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 12:24 Apartamente , Korçë

Apartament 2+1

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
23 Mar 15:47 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament 3+1+2, Lagjia 18, Korçë

79 000 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Mar 15:35 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament 2+1+2, Lagjia 18, Korçë

68 700 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 15:31 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament 2+1+2, Lagjia 18, Korçë

59 400 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 15:10 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament 2+1, Lagjia 4, Korçë.

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 14:59 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament 2+1, Lagjia 9, Korçë

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
23 Mar 12:25 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament 2+1+2, Lagjia 18, Korçë

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 11:52 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament 2+1+2, Lagjia 7, Korçë

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 11:43 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament 3+1, Lagjia 7, Korçë

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Mar 08:48 Apartamente , Korçë

Shiten 2 apartamente 2+1 tek Ish Bashta e Ushtrise

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
22 Mar 17:00 Apartamente , Korçë

Apartament 1+1 ne shitje !

1 LEK

Numri i dhomave: 2
22 Mar 16:52 Apartamente , Korçë

Apartament 1+1 ne shitje !

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
22 Mar 11:47 Apartamente , Korçë

Apartament

220 000 LEK

Numri i dhomave: 2
21 Mar 23:13 Apartamente , Korçë

APARTAMENTI I RI NE NDERTIM NE KORCE

71 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Mar 16:41 Apartamente , Korçë

APARTMENT 2+1

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Mar 12:42
Linku:
Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
21 Mar 11:56 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament 2+1, Lagjia 16, Korçë

37 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
21 Mar 11:44 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament 2+1, Lagjia 17, Korçë.

22 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
21 Mar 11:22 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament 2+1, Terminali I Autobuzave, Korçë

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Mar 11:21
Linku:
Apartamente , Korçë

Shiten apartamente, Lagjia 9, Korcë

650 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Mar 11:13 Apartamente , Korçë

Apartament 2+1

Numri i dhomave: 2,5
21 Mar 11:09 Apartamente , Korçë

Apartament 2+1

330 000 LEK

Numri i dhomave: 2
21 Mar 11:04 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament Duplex, Lagjia 8, Korçë

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
21 Mar 10:58 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament 2+1, Lagjia 18, Korçë

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
20 Mar 15:09 Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë

54 400 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Mar 18:25 Apartamente , Korçë

Shitet apartament 1+1 i mobiluar Lagjia 4 tek spitali Korce

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Mar 11:47 Apartamente , Korçë

Apartamemt

15 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
17 Mar 09:20 Apartamente , Korçë

Shiten 2 Apartamente korce 90m2=28500 Euro

28 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
16 Mar 18:43 Apartamente , Korçë

okazion 2+1 kat i 1

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
12 Mar 12:15 Apartamente , Korçë

Apartament ne shitje 2 +1 i mobiluar !

47 900 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Mar 08:46 Apartamente , Korçë

Shitet ose qera Apartment 1+1

29 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Mar 20:05 Apartamente , Korçë

Hyrje 2+1 Prapa Xhamise se re ne Shitje

47 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
08 Mar 14:13 Apartamente , Korçë

Shiten apartamente, Korcë

800 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Mar 13:21 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament 2+1, Lagjia 16, Korçë

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Mar 08:56 Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Mar 11:57 Apartamente , Korçë

Shitet, Apartament 3+1, Pedonale, Korçë

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
06 Mar 10:42 Apartamente , Korçë

Apartament me qera, Korcë

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
03 Mar 23:21 Apartamente , Korçë

Apartament 1+1 ne shitje !

38 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Mar 16:44 Apartamente , Korçë

Apartament ne shitje.

1 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Mar 16:40 Apartamente , Korçë

Apartamente te reja ne shitje !

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
02 Mar 15:41 Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë

650 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Mar 08:58 Apartamente , Korçë

Shitet Apartament

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Mar 23:09 Apartamente , Korçë

Apartament ne shitje.

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione