Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi druri - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 13
Durrës , 7
Shkodër , 2
Fier , 1
Pogradec , 1
Vlorë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi druri,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepi druri Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:11 Apartamente , Durrës

SHITET TOKE DHE SHTEPI TEK MALI I ROBIT !!!!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
29 Maj 18:10 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament Penthouse, Unaza e Re/Astir

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Maj 14:13 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Maj 07:13 Apartamente , Tiranë

Shitet Super Pent House,Unaza E Re

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Maj 14:33 Apartamente , Tiranë

SHITET PENTHOUSE - UNAZA E RE

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
24 Maj 19:39 Apartamente , Tiranë

Shtepi Private: 2+1+Kuzh. me Vete & PARKIM (Oborr)

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
18 Pri 13:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni i Thate.

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
10 Pri 10:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Shitet Apartament 2+1, Sip 176m2

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
05 Mar 10:44 Apartamente , Tiranë

Super apartament luksoz 1+1 #pershitje ne Bllok!

19 900 EUR

Numri i dhomave: 1
20 Jan 11:38 Apartamente , Tiranë

Apartament ne Shitje tek Liqeni i Thate - Kompleksi FZ

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Jan 17:25 Apartamente , Tiranë

Apartament në Shitje tek Liqeni i Thatë - Kompleksi FZ.

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
17 Jan 15:41 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 në Shitje tek Liqeni i Thatë - Kompleksi FZ.

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
03 Jan 18:48 Apartamente , Durrës

shtepi me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
29 Gush 10:40 Apartamente , Vlorë

2+1 i Vecant (Qender, Himare) Pamje nga Deti dhe Mali

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Gush 20:18 Apartamente , Pogradec

Shitet shtepi ne Pogradec OKAZION

55 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
16 Korr 10:22 Apartamente , Durrës

shtepi e re e pabanuar

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Nën 11:35 Apartamente , Fier

Shitet shtepi 2+1+2 Lagjia Kryengritja e Fjerit

Numri i dhomave: 2
14 Dhj 21:13 Apartamente , Durrës

shtepi ne shitje

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
14 Jan 17:07 Apartamente , Durrës

SUPER APARTMENT NE DURRES

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Korr 08:30 Apartamente , Shkodër

*Okazion* Shitet shtepi 3+1

40 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
21 Jan 09:00 Apartamente , Durrës

SHTEPI PRIVATE NE DURRES

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
05 Sht 08:45 Apartamente , Tiranë

SHTEPI SUPER OKAZION 2+1 100M2 E MOBILUAR

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Gush 22:26 Apartamente , Tiranë

Jap me qera 3+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi druri | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione