Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rruga dibres - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 779
Durrës , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rruga dibres,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj rruga dibres Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:18 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Spitalet

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Dje 20:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rr, Dibres

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 17:39 Apartamente , Tiranë

Shitet Garsoniere te Rruga e Dibres

79 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:18 Apartamente , Tiranë

Shitet 2+1+2+ballkon Rr Dibres prane Vila Gold

183 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:45 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2, SHKOLLA E BASHKUAR

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 16:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dibres, Tiranë.

137 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 16:27 Apartamente , Tiranë

/Apartament 2+1 ne shitje te rruga e dibres,Rezidenca Diaman

148 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:18 Apartamente , Tiranë

Garsoniere ne Shitje Spitali Amerikan 2 Tirane

47 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 16:18 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Ne Shitje Te Spitali Amerikan 2 Tirane

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:17 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qira Farmacia 10 Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 16:05 Apartamente , Tiranë

/✅Apartament 1+1 ne shitje te Rruga e Dibres

96 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:32 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Farmacia 10, Arlis

137 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 15:01 Apartamente , Tiranë

�� Qera, Apartament 3+1+2,Rruga e Dibres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 14:44 Apartamente , Tiranë

✅Apartament 1+1 ne shitje te rruga e Dibres ,Kompleksi Diam

110 950 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Rruga e Dibres.

96 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Rruga e Dibres

110 950 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 14:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rruga e Dibres, Rezidenca Diamand.

148 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Rruga e Dibres.

108 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 12:30 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK RRUGA E DIBRES - MEDRESEJA

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 11:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Zyre me Qera Farmacia 10 Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 11:23 Apartamente , Tiranë

~ SHITET APARTAMENT 1+1 TE RRUGA E DIBRES

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:23 Apartamente , Tiranë

~��SHITET APARTAMENT 1+1 TE REZIDENCA DIAMAND,RR.DIBRES

79 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:23 Apartamente , Tiranë

~�� SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE REZIDENCA DIAMAND

169 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:23 Apartamente , Tiranë

~��SHITET APARTAMENT 1+1 TE REZIDENCA DIAMAND

110 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Ambient Biznesi , Rruga E Dibrës, Tiranë.

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 11:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Medreseja, Tiranë.

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 10:59 Apartamente , Tiranë

~��JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA TE SELVIA

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 10:53 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1 Me Garazh, Selvia, Tiranë. 220,000 €

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 10:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Rruga e Dibres

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 10:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Rruga e Dibres

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 10:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qera, Rruga E Dibres, Shkolla E Bashkuar,

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Dje 10:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qera, Rruga Dibres, Prane Qsut, Tirane.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 09:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje, Rruga Dibres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 09:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, Selvia

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
30 Maj 17:52 Apartamente , Tiranë

Garsoniere ne Shitje Te Spitali Amerikan 2 Tirane

47 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
30 Maj 17:52 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne Shitje te Spitali Amerikan 2 Tirane

65 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
30 Maj 17:48 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Rruga e Dibres ne Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 17:42 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Rruga e Dibres ne Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 17:38 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Rruga e Dibres Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
30 Maj 17:21 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rruga E Dibres, Tirane.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
30 Maj 17:21 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga E Dibrës

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rruga dibres | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione