Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

me qera 200 mij lek - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 16
Durrës , 5
Fier , 4
Vlorë , 2
Pogradec , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera 200 mij lek,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj me qera 200 mij lek Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Pri 11:29 Apartamente , Tiranë

Apartament

04 Jan 03:34 Apartamente , Durrës

Marr me qera

30 Sht 19:47 Apartamente , Fier

JEPET ME QERA NE LAGJIEN 11 JANARI 180 MIJ LEK

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
30 Sht 19:34 Apartamente , Fier

JEPET ME QERA NE LAGJIEN 11 JANARI 180 MIJ LEK

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
24 Sht 14:32 Apartamente , Fier

jepet me qera versioni 2+1 ose 4+1

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
12 Gush 19:59 Apartamente , Vlorë

Okazion Apartamente dhe Gazonjere

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
23 Qer 13:26 Apartamente , Pogradec

Jepet me qera Apartamenti

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
02 Dhj 12:47 Apartamente , Durrës

Nuova casa

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Nën 19:14 Apartamente , Tiranë

Kerkoj me qera aprtament

20 000 LEK

02 Nën 11:15 Apartamente , Durrës

Kerkohet apartament me qera

23 Maj 10:17 Apartamente , Tiranë

me qera ne fresk

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
08 Maj 02:01 Apartamente , Tiranë

me qera 1+1

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
05 Maj 12:20 Apartamente , Tiranë

te fresku me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
02 Pri 10:52 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA GARSONIERE 200 MIJ LEK MUAJ+ POSTE PARKIMI

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Pri 09:57 Apartamente , Durrës

Kerkoj shtepi me qera

21 Dhj 13:04 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera

Numri i dhomave: 3
28 Qer 11:55 Apartamente , Durrës

Jepet me qera Apartamenti 1+1,

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
11 Qer 11:27 Apartamente , Tiranë

Shtepi private ne Qender ne Babrru e mobiluar

200 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
25 Maj 18:45 Apartamente , Tiranë

Shtepi private ne Qender te Babrrus e mobiluar

200 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
30 Jan 20:21 Apartamente , Tiranë

Kerkoj shtepi me qera

19 Sht 23:38 Apartamente , Tiranë

KERKOHET APARTAMENT ME QERA

200 EUR

19 Sht 22:46 Apartamente , Tiranë

Kerkoj nje shtepi me qera

12 Korr 20:03 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 1+1 TEK KODRAT E PRIFTIT

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Pri 14:10 Apartamente , Fier

OKAZION APARTAMENT NE FIER

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Mar 21:16 Apartamente , Tiranë

shpi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Tet 13:28 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera ne ysberisht

Numri i dhomave: 3,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me qera 200 mij lek | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione