Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

me qera 180 - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera 180,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj me qera 180 Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:57 Apartamente , Elbasan

Apartament

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:33 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2/Garazh me qera, Fresk

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 11:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE KULLAT BINJAKE 3000 EURO

3 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Online
Dje 11:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE KOMPLEKSI DELIJORGJI 1000

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Online
Dje 09:23 Apartamente , Tiranë

Komuna e parisit 1400€‎ 162m 3+1+2 apartament

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
30 Maj 16:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex, Qendër, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Maj 13:49 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Rezidenca Asl 1, Tiranë. 430 € /Muaj

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Online
29 Maj 11:39 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Rezidenca Asl 1, Tiranë. 430 € /Muaj

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Online
26 Maj 12:05 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Rezidenca Asl 1, Tiranë. 430 € /Muaj

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
26 Maj 11:52 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera, Apartament 3+1 tek Rezidenca Asl 1.

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
23 Maj 15:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me QERA kati i 2 i një Vile pranë ish Tregut Elektrik

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
20 Maj 09:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Liqeni Artificial

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
17 Maj 11:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Kati i 2 i nje vile 3-Kateshe praane Yzberisht

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Online
16 Maj 14:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera tek rruga e Elbasanit, (ID 4231334)

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Online
08 Maj 09:55 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Rezidenca Asl 1, Tiranë. 430 € /Muaj

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
10 Pri 17:21 Apartamente , Tiranë

DUPLEX 2+1 ME QERA TEK TIRANA GARDEN BUILDING, 21 DHJETORI !

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
31 Mar 00:24 Apartamente , Lushnjë

apartament shtepi me qera lushnje 180 mij lek muaji

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
28 Mar 20:44 Apartamente , Durrës

Qera dupleks

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Mar 19:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 105.5 M Rruga Jordan Misja

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Mar 01:34 Apartamente , Tiranë

Jepet zyre me qera Prane Gjykates Civile te shkalles se Pare

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
07 Mar 13:41 Apartamente , Tiranë

SHES 100m2 DYQAN FOND FINANCIAR ME QERA TE LARTE

Numri i dhomave: > 10
07 Mar 13:37 Apartamente , Tiranë

Shitet 200m2 DYQAN CREDINS BANK ME QERA TE LARTE

Numri i dhomave: > 10
06 Mar 11:46 Apartamente , Durrës

GARSONIERE ME QERA BUZE DETIT PLAZH DURRES

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
10 Dhj 09:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet Ose Jepet me Qera Apartament 1+1

98 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 180
Online
25 Nën 14:50 Apartamente , Korçë

Jepet apartament me qera - Lagjia e re, Korçë.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
28 Tet 15:14 Apartamente , Durrës

Apartament me Qera 180 Lek muaj

Numri i dhomave: 2
15 Tet 22:31 Apartamente , Tiranë

Okazion shitet dyqani

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Sht 19:47 Apartamente , Fier

JEPET ME QERA NE LAGJIEN 11 JANARI 180 MIJ LEK

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
30 Sht 19:34 Apartamente , Fier

JEPET ME QERA NE LAGJIEN 11 JANARI 180 MIJ LEK

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
30 Sht 16:23 Apartamente , Fier

**JEPET ME QERA** 180 MIJ LEK

180 LEK

Numri i dhomave: 5
10 Sht 01:08 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera afat gjate

Numri i dhomave: 2
28 Korr 08:28 Apartamente , Tiranë

Ambjent biznesi Astir okazion

Numri i dhomave: 1
Online
05 Maj 09:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Apartament 3+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Online
03 Maj 11:17 Apartamente , Korçë

Apartament me qera-Korçë

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
22 Pri 09:29 Apartamente , Durrës

Jepet me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
07 Pri 15:46 Apartamente , Tiranë

SHITET DYQAN/LOKAL - ASTIR/YZBERISHT

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Mar 18:00 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Papafingo, Liqeni Artificial (Nobis)

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
27 Shk 21:10 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera grazionere tek vilat gjermane

Numri i dhomave: 1,5
03 Shk 21:56 Apartamente , Fier

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar!

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
31 Jan 13:27 Apartamente , Tiranë

SUPER PENTHOUSE NE SHITJE, KOPSHTI BOTANIK!

350 000 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Jan 10:39 Apartamente , Fier

SHITET HOTEL INTERNACIONAL BAR,RESTORANT!!JEPET DHE ME QERA!

Numri i dhomave: > 10
12 Jan 11:22 Apartamente , Fier

Jepen apartamente 2+1 me qera!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
08 Jan 11:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Papafingo 5+1, Rruga Jordan Misja, (ID 4139076)

93 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Online
27 Dhj 16:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 Me Qera, Kompleksi Touch Of The Sun, Tirane.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Online
05 Nën 15:25 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2 me qera

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
29 Sht 13:08 Apartamente , Vlorë

Apartamente me qera per student

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
23 Sht 10:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1 ��Bulevardi zhan dark, Tirane

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
01 Gush 10:54 Apartamente , Tiranë

Japim hyrje me qera 180lek

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Korr 12:42 Apartamente , Tiranë

japim hyrje me qera 180leke

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me qera 180 | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione