Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

jepet me qera - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 16083
Durrës , 2722
Vlorë , 908
Shkodër , 846
Fier , 191
Elbasan , 161
Korçë , 109
Sarandë , 107
Lezhë , 48
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jepet me qera,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj jepet me qera Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Tek Kompleksi Mangalem (ID B220432) T

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 05:19
Linku:
Apartamente , Tiranë

Qera 3+1 Shkolla e Bashkuar

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4

Sot 10:14 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Liqeni Thate

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 05:49 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1 , Plazh

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 05:19
Linku:
Apartamente , Tiranë

Qera 3+1 Shkolla e Bashkuar

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 05:19
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 05:19 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE RRETH RROTULLIMI I SELITES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 04:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera !

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 04:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE QENDRA KRISTAL 900 EURO

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 03:25 Apartamente , Durrës

Jepet apartament me qera Shkembi i kavajes Kamelia

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Sot 02:57 Apartamente , Tiranë

Apt 2+1+2wc (prane Eleonores - K. e Diellit)

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 23:28 Apartamente , Vlorë

Jepet magazin me qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 23:28 Apartamente , Vlorë

Okazion shitet ose jepet me qera dyqan

275 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 23:28 Apartamente , Vlorë

SHITET OSE JEPET ME QERA PENTHOUSE

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 22:56 Apartamente , Tiranë

Jap me qera garsoniere Myslym Shyr (jo agjenci jo komisione)

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:30 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera 1+1 e mobiluar 21 Dhjetori

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 21:20 Apartamente , Tiranë

Ambjent Per zyra me qera, Ish Parku i Autobusave

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 21:16 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera, Liqeni i Thate

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 20:25 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera ditore

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 20:13 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1Me Oborr

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
Dje 20:09 Apartamente , Vlorë

JEPET GARZIONERE ME QERA DITORE LUNGOMARE

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 20:06 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2 Me Qera,Me Pamje Nga Deti

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
Dje 20:06 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,I Sapoarreduar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:05 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1,Pjese E Nje Vile

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 20:05 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 19:56 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,Qender

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:56 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1, Pjese E Nje Vile 3-Kateshe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 19:56 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Papafingo 2+1,Me Pamje Nga Deti

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 19:52 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1,Qender Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:52 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1, Vije E Pare Me Detin

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:49 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Super Apartament 1+1, Me Pamje Nga Deti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 19:49 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2+Mundesi Parkimi

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Dje 19:49 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1 , Plazh

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 19:49 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1 , Pjese E Nje Vile

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:38 Apartamente , Tiranë

��Jepet me qera aprtament te Fiori Di Bosco 2+1+garazhd��

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 19:23 Apartamente , Durrës

Apartament me qera ne plazh 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 18:17 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1 ne Qender 695€

695 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 18:16 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera misto mame

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 18:05 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera- Mangalem 21

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, ISH-URT!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:56 Apartamente , Tiranë

Te delijorgji 2+1+2qera ditore nga 30€

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 17:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME GARAZH TE PALLATI I SPORTIT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:48 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA TE KAMELIA RESORT !!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:43 Apartamente , Tiranë

@Apartament 2+1 me qera te 21 dhjetori

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 17:43 Apartamente , Tiranë

@Jepet apartament 2+1+2 me qera per zyra te Komuna e parisit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 17:43 Apartamente , Tiranë

@Apartament 1+1 me qera te kopshti botanik ,xhamia

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:43 Apartamente , Tiranë

@Jepet apartament 1+1 me qera te kompleksi Tdt ,Ish-profarma

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj jepet me qera | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione