Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf gti - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 17
Tiranë , 2
Vlorë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf gti,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf gti Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Sht 09:45 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Plazh Iliria, Durres 117,000 €

117 000 EUR

Numri i dhomave: 1
21 Gush 00:36 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 , Drejtoria E Policise, Durrës

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Gush 00:55 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1 Drejtoria Policis Durres

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Gush 18:09 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1Golem Durres

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Gush 13:51 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1 Shkembi i Kavajes Durres

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
07 Gush 13:51 Apartamente , Durrës

Okazion Jeper me Qera Apartament 2+1+2 Ish URT Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
07 Gush 13:51 Apartamente , Durrës

Okazion Jepet Qera Apartament 3+1+2 Plazh-Florida Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
07 Gush 13:51 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Plazh Rrota e Kuqe Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Gush 13:45 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Plazh Rrota E Kuqe Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Gush 13:45 Apartamente , Durrës

Shitet Penthouse Me Pamje Deti Plazh Durres.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Gush 13:45 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 Vollga Durres

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Gush 13:45 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 3+1+2 Vollga Durres

Numri i dhomave: 3
02 Gush 18:55 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Papafingo 2+1+2 Shkembi Kavajes Vije E Pare

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
02 Gush 18:55 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1, Qender, Durres

83 700 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Korr 20:39 Apartamente , Durrës

Apartament me qera (5 m larg bregdetit Durres.

50 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
20 Qer 23:56 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1+Oborr Golem Durres

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
20 Qer 23:56 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1 Golem Durres

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Sht 22:31 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA Apartamet 3 +1 2Garazhde Kristal Center

1 150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
09 Shk 21:19 Apartamente , Tiranë

Jepet 1+1 me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf gti | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf gti në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touareg
  • Golf gti në kategorinë Makina | Jeep
  • golf gti në kategorinë Makina | Toyota
  • golf gti në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf
  • golf gti në kategorinë Makina | Audi
  • Golf gti në kategorinë Makina | Plymouth
  • Golf gti në kategorinë Pjesë këmbimi
  • golf gti në kategorinë Makina
  • Golf gti në kategorinë All Category
  • Golf gti në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Jetta

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione