Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

elbasan - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Elbasan , 940
Shkodër , 337
Tiranë , 110
Durrës , 4
Lezhë , 4
Sarandë , 2
Kavajë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe elbasan,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj elbasan Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Tulipan

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 01:57 Apartamente , Elbasan

Apartament

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:17 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+2 ,ELBASAN

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:14 Apartamente , Tiranë

Tirane,shitet Apart 1+1& Oborr/Sip 114.5 m²(TULIPAN)

136 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:07 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TE KOPSHTI BOTANIK ,

30 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 14:06 Apartamente , Tiranë

Super Apartament 2+1 me Qira te Long Hill Residenca ,TEG.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 13:29 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1.

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:29 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 3+1, ELBASAN.

24 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 13:21 Apartamente , Elbasan

Shitet apartament 1+1 ne kompleksin "Elbasan Central Palace"

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 10:54 Apartamente , Elbasan

Shitet apartament 1+1 ne Pallatin Qendror Elbasan

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 10:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

NE RRUGEN BILL KLINTON, VILE 4-KATESHE ME QIRA!

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
30 Maj 15:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Vilë, Olive Grove Rezidence, TEG PRI25549

395 000 EUR

Numri i dhomave: 5
30 Maj 15:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë, TEG PRI25771

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
30 Maj 14:35 Apartamente , Tiranë

Shitet, Vilë, Olive Grove Rezidence, TEG

430 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Maj 13:10 Apartamente , Tiranë

✅Apartament 2+1 me qera te rezidenca long hill

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 12:37 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
30 Maj 12:37 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1, ELBASAN

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
30 Maj 12:37 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 1+1 , ELBASAN.

4 300 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
30 Maj 12:37 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Maj 12:34 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 12:34 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1, ELBASAN.

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
30 Maj 12:34 Apartamente , Elbasan

DUPLEX NË SHITJE NË ELBASAN.

11 000 000 LEK

Numri i dhomave: 5
30 Maj 12:34 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 3+1+2, ELBASAN.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
30 Maj 12:34 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
30 Maj 12:34 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
30 Maj 12:34 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT NË SHITJE 3+1+2 I MOBILUAR, ELBASAN

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
30 Maj 12:34 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 12:34 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 3+1+ GARAZHD , ELBASAN.

9 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
30 Maj 12:34 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 12:30 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT NË SHITJE 3+1+2 I MOBILUAR, ELBASAN

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
30 Maj 12:30 Apartamente , Elbasan

❌ULET ÇMIMI❌

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
30 Maj 12:30 Apartamente , Elbasan

‼️SHITET APARTAMENT 2+1 NË ELBASAN

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Maj 12:30 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1+2.✨

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
30 Maj 12:30 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 3+1, ELBASAN.

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
30 Maj 12:30 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT NË SHITJE 3+1+2 I MOBILUAR, ELBASAN

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
30 Maj 12:30 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN AQIF PASHA,ELBASAN

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
30 Maj 12:27 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 12:23 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1.

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Maj 12:23 Apartamente , Elbasan

OKAZION!!I APARTAMENT NË SHITJE 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
30 Maj 12:23 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1, ELBASAN.

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
30 Maj 12:23 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1.

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Maj 12:20 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 3+1, ELBASAN.

24 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
30 Maj 12:20 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 , ELBASAN

4 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
29 Maj 10:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

ULET ÇMIMI NGA 150.000 euro ----- NË 122.000 euro SHITET

122 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj elbasan | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • elbasan në kategorinë Apartamente
  • elbasan në kategorinë Shtëpi
  • elbasan në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A-Class
  • Elbasan në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 200 | E-Class
  • elbasan në kategorinë Makina | Toyota | Hilux
  • Elbasan në kategorinë Makina | Ford | Fiesta
  • elbasan në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Elbasan në kategorinë Automjete
  • Elbasan në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Tiguan
  • Elbasan në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione