Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

don bosko - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 2482
Shkodër , 6
Tepelenë , 2
Tropojë , 1
Vlorë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe don bosko,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj don bosko Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 08:31
Linku:
Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek ”Twister Palace” ne Do

115 550 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Sht 10:34
Linku:
Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT KLERINGU DONBOSKO OKAZION!!

Numri i dhomave: 2

Sot 10:04 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 DON BOSKO

124 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:56 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Don Bosko

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 09:42 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 1+1,Don Bosko

98 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 09:42 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 1+1, Don Bosko 95000 €

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 09:38 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Don Bosko

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:27 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Don Bosko

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE DON BOSKO 600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 09:19 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1 ne Don Bosko

600 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 09:14 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 DON BOSKO.

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:14 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tirane

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:14 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per shitje, Don Bosko, Tirane

166 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:05 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosko

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 01:30 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Super Apartament 2+1, Don Bosko

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:01 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tirane.

129 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:50 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Don Bosko

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:14 Apartamente , Tiranë

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:13 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Don Bosko, Tirane

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:11 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Parallel Living, Don Bosko

158 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:07 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1 TEK PARALLEL LIVING , DON BOSKO

131 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:04 Apartamente , Tiranë

PARALLEL LIVING RESIDENCE, DON BOSKO

131 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:58 Apartamente , Tiranë

Kompleksi Parallel Living SHESIM APARTAMENT 2+1

146 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:55 Apartamente , Tiranë

shitet apartament 2+1+2 ne don bosko

128 940 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:55 Apartamente , Tiranë

OKAZION!SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DON BOSKO

115 550 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:55 Apartamente , Tiranë

shitet apartament 2+1+2 ne don bosko

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:55 Apartamente , Tiranë

shitet apartament 2+1+2 ne don bosko

134 836 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:48 Apartamente , Tiranë

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1.

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:47 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Don Bosko

143 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:47 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Don Bosko

146 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:47 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1, Don Bosko ,Tiranë

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:46 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Don Bosko, Tiranë.

208 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 16:45 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1+2, Don Bosko UNA25817

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:37 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, DON BOSKO, TIRANE!

124 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:35 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Don Bosko

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:34 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 2+1 ,Don Bosko ,Tirane

178 950 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:34 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 2+1 ,Don Bosko ,Tirane

152 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:30 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1+2 ,Don Bosko 143000 Euro

143 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:29 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 3+1+2, Don Bosko UNA25814

216 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 16:23 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Don Bosko, Tiranë.

149 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:17 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Paralel Living

126 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj don bosko | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione