Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

currila - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 159
Tiranë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe currila,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj currila Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 NE CURRILA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:00 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT NE CURRILA ME PAMJE NGA DETI 2+1+2!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:00 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI NE CURRIL

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 09:56 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 , CURRILA !

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 09:34 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 NE CURRILA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:50 Apartamente , Durrës

SHITET 2+1+2 ME PAMJE DETI "WHITE HILL RESIDENCE" NE CURRILA

193 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:47 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 , CURRILA !

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 16:26 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA ! ME PAMJE DETI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 15:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Currila, Durres.

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 13:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament per qira 2+1+2 me pamje deti ne Currila

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 12:59 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1+GARAZHD FULL PAMJE DETI , CURR

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 12:52 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA!

220 446 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:31 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1

1 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:24 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1

1 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA ! ME PAMJE DETI

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 09:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT NE CURRILA ME PAMJE NGA DETI 2+1+2!

184 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 09:05 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Currila, Durres

Numri i dhomave: 2
21 Sht 17:19 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 , CURRILA !

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
21 Sht 17:18 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1, CURRILA!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
21 Sht 17:18 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE CURRILA!

1 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Sht 17:18 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 NE CURRILA!

1 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Sht 17:17 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE CURRILA!

1 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Sht 17:12 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA NE CURRILA PAMJE BALLORE DETI !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Sht 17:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI TEK "WHITE HILL RESIDE

207 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Sht 17:06 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI TE WHITE HILL, CURRI

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Sht 17:03 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE CURRILA!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Sht 13:22 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartamente 2+1, te Polifunksional, Currila,Durrës

1 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Sht 11:00 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, me Pamje Deti, ne Currila, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
21 Sht 10:33 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Currila, Durres.

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
21 Sht 10:31 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, me Pamje Deti, ne Currila, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
21 Sht 10:25 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Currila, Durres. Kontakto per cmi

Numri i dhomave: 2
21 Sht 09:49 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+2+Garazh, Currila, Durres

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Sht 09:42 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Currila

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Sht 09:08 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 NE CURRILA!

1 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Sht 09:07 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 NE CURRILA!

1 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj currila | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • currila në kategorinë Apartamente
  • Currila në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • currila në kategorinë Makina
  • currila në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • currila në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Currila në kategorinë Biznes dhe punë
  • Currila në kategorinë Shtëpi
  • currila në kategorinë Apartamente
  • Currila në kategorinë Punë
  • Currila në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione