Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi pushimi - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi pushimi,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi pushimi Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:27 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 SHKEMB KAVAJE!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:25 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 14:11 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI I KAVAJES!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 13:51 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMB KAVAJE!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 13:51 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES ME P

60 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 13:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI I KAVAJES!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 13:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 në shitje, Himarë

160 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 11:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 në shitje, Lugomare, Vlorë

148 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
20 Sht 08:54 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
19 Sht 11:05 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMB KAVAJE!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
19 Sht 09:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI I KAVAJES!

5 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
17 Sht 15:27 Apartamente , Pogradec

Shtepi pushimi ne Tushemisht

70 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
17 Sht 15:27 Apartamente , Pogradec

Shtepi pushimi

40 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Sht 13:38 Apartamente , Vlorë

Garsoniere per shitje ne Jonufer, Vlore!!!!

54 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
16 Sht 10:06 Apartamente , Vlorë

Shtepi pushimi Deluxe ne Lungomare ditore/mujore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
16 Sht 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+ 50M2 OBORR , GJIRI I LALZIT, "KOMPLEK

167 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Sht 16:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Sht 10:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI I KAVAJES!

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
14 Sht 02:57 Apartamente , Përmet

Apartament me nje dhome gjumi per shitje ne Permet

3 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
12 Sht 10:14 Apartamente , Pogradec

Shtepi pushimi, Lucky Apartment

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
12 Sht 03:03 Apartamente , Durrës

Shitet apartament1+1mobiluar pamje deti Golem

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
07 Sht 22:27 Apartamente , Vlorë

Apartament

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
06 Sht 18:48 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 mobiluar prane detit Golem

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
04 Sht 16:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI I KAVAJES!

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
04 Sht 16:28 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 SHKEMB KAVAJE!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Sht 14:30 Apartamente , Tiranë

Per Shitje, Apartament 2+1 ne Lungomare !

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Sht 13:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

92 500 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Gush 10:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Gush 10:06 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMB KAVAJE!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Gush 09:56 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Gush 09:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI I KAVAJES!

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
30 Gush 09:35 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
27 Gush 14:02 Apartamente , Vlorë

Shtepi pushimi Orikum Vlore

Numri i dhomave: 1
26 Gush 12:19 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Ap 1+1 per pushues prane Lungomares

50 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
26 Gush 12:19 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Ap 1+1 per pushues prane lungomares

50 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Gush 10:26 Apartamente , Pogradec

Apartament

40 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
23 Gush 23:45 Apartamente , Durrës

Jepet me qera(apartment per plazh)

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
19 Gush 08:52 Apartamente , Vlorë

shtepi me qera orikum

19 Gush 07:40 Apartamente , Pogradec

Shtepi pushimi ne Tushemisht

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Gush 07:40 Apartamente , Pogradec

Shtepi pushimi ne Tushemisht 2+1

7 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
17 Gush 13:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 SHKEMB KAVAJE!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi pushimi | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione