Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Restorant - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 1093
Durrës , 167
Vlorë , 56
Lezhë , 28
Sarandë , 24
Shkodër , 10
Fier , 8
Pogradec , 5
Kavajë , 4
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Restorant,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Restorant Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:07
Linku:
Apartamente , Durrës

�� SHITET Me Certefikate Pronesie��ILIRIA '' Durres-Golem "

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 170

Dje 23:07 Apartamente , Durrës

�� SHITET Me Certefikate Pronesie��ILIRIA '' Durres-Golem "

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 170
Dje 19:45 Apartamente , Tiranë

Qera

180 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 19:17 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Ish Rest Durresi

77 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 17:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+ Post Parkimi, Ne fresk

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:48 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1TE 'MALI ROBIT' 800€/M2, MUNDESI PAGESE

54 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:37 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament luksoz 3+1+2+2 në lagjen Komuna e Parisit.

Numri i dhomave: 4
Dje 17:31 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartamenti 2+1+2, Misto Mame, Tirane

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:23 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME OBORR 1+1+PARKIM TEK TURQUOISE MARINA,

205 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:22 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 ne Turquoise Marina Residence, Hamalla

133 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 17:20 Apartamente , Durrës

Studio ne shitje ne Rezidencen Turquoise Marina, Hamallaj

107 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+1 TEK RESTORANT DURRSI

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 17:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1TE 'MALI ROBIT' 800€/M2, MUNDESI PAGESE

56 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:19 Apartamente , Durrës

Shesim apartament 2+1 tek Primavera Gjiri Lalzit

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 17:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

~��NE TURQUOISE MARINE SHITET APARTAMENT 1+1

117 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

��SHITET APARTAMENT 1+1 TE REZIDENCA TURQUOISE MARINE

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 17:06 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1TE 'MALI ROBIT' 800€/M2, MUNDESI PAGESE

54 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:50 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

91 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:50 Apartamente , Tiranë

Shiten Opsione Apartamentesh 1+1 dhe 2+1.

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 16:39 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK!

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:08 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1 prane Restorant Durresit!

175 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet duplex, mbrapa Ish Restorant Durresit

138 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Dje 15:42 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartamenti 2+1+2, Misto Mame, Tirane

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:41 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 15:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 15:11 Apartamente , Tiranë

GArzoniere Per Shitje Te Turqouise Marine

86 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:01 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1,Fresku,Tirane.

91 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:46 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartamenti 2+1+2, Misto Mame, Tirane

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:22 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Ne Shitje Shkoze Tirane

83 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:17 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME OBORR 1+1+PARKIM TEK TURQUOISE MARINA,

205 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:19 Apartamente , Tiranë

shitet apartament 1+1 tek gjiri i lalzit

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:16 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE GJIRIN E LALEZIT, LURA 3

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:51 Apartamente , Vlorë

Rent apartament/apartament me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:39 Apartamente , Lezhë

Shitet Okazion Garsoniere Shengjin

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 12:10 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+GARAZHD PRAN RESTORANT PINETA P

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:06 Apartamente , Durrës

SHITEN APARTAMENTE TE TIPOLOGJISE 1+1, 2+1 TE RESIDENCA SAN

Numri i dhomave: 2
Dje 11:58 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Liqeni i Thate

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Restorant | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione