Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Plazh durres - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Plazh durres,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Plazh durres Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 15:37 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE PLAZH, DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 15:37 Apartamente , Durrës

Plazh-Durres

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 15:37 Apartamente , Durrës

SHITET LUXURY DUPLEX VIJE E PARE ME DETIN NE PLAZH,DURRES !

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:34 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh,Durrës

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:31 Apartamente , Durrës

SHITET LUXURY DUPLEX VIJE E PARE ME DETIN NE PLAZH,DURRES !

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh-iliria, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 15:28 Apartamente , Durrës

SHITET SHTEPI 5+2+2 DHE 1200 M2 TOKE NE PLAZH!!

600 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Sot 15:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+2, Plazh-Florida, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 15:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh-Iliria, Durres VO31546

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 15:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1,Plazh-Rrota e Kuqe, Durres.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 15:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh-iliria, Durres

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 14:53 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Rrota Kuqe Plazh, Durres 125 K

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:53 Apartamente , Durrës

Jepet, me Qira Apartament 1+1 Plazh, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 14:52 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Ne Plazh Hekurudha, Durres.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 14:51 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Iliria Plazh, Durres 86000 Euro

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:51 Apartamente , Durrës

Shitet, Garsionere Posta Plazh, Durres. 42000

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 14:50 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Te Frigoriferi, Plazh, Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:50 Apartamente , Durrës

Qera, ApartamEnt 1+1, Plazh Hekurudha, Durres 350 € /Muaj

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 14:49 Apartamente , Durrës

Qira Apartament 1+1, Prane Hotel Florida, Plazh Durres 300 E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 14:42 Apartamente , Durrës

Qira, Apartament 1+1, Plepa Plazh, Durres 500 Euro

500 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 14:42 Apartamente , Durrës

Qira, Apartament 2+1 Plepa Plazh, Durres 400 Euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 14:42 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Ne Plazh Hekurudha, Durres.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 14:41 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Florida Plazh, Durres

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
Online
Sot 14:41 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo 2+1+1+2 ne Plazh Durres

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:38 Apartamente , Durrës

Qira Apartament 1+1, Prane Hotel Florida, Plazh Durres 300 E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 14:38 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh Iliria, Durres

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 14:38 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Plazh Iliria, Durres

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:38 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1, Florida Plazh Durres 55000

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 14:37 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Iliria Plazh, Durres 85000 Euro

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Plazh durres | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione