Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 433
Vlorë , 101
Durrës , 82
Fier , 28
Elbasan , 20
Sarandë , 12
Korçë , 11
Lezhë , 10
Pogradec , 7
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mobilje,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mobilje Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:14 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Liqeni Thate

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 08:47 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Gj, Partizani

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 20:18 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Spitalet

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Dje 15:05 Apartamente , Tiranë

Apartament prane spitalit 5, 1+1, 2 anekse, banjo.

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:06 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 1+1 te Pallatet Agimi, Shallvaret.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 13:42 Apartamente , Fier

Shitet appartament në Fier i mobiluar

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:35 Apartamente , Tiranë

~��APARTAMENT 2+1 ME QERA DITORE TE 5 MAJI

40 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 11:35 Apartamente , Tiranë

~JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA DITORE FUSHA E AVIACIONIT

28 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 11:31 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartamenet 2+1 Rruga Shyqyri Brari

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 10:44 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 ME 2GARAZHE MOBILIM KLASIK ME HIPOTEKE

290 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Maj 16:56 Apartamente , Tiranë

SUPER APARTAMENT 2+1 PER QERA, QENDER, TIRANE

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
30 Maj 16:35 Apartamente , Pogradec

Apartament 2+1 105 m2

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Maj 12:04 Apartamente , Tiranë

Apartamente me qira ditore ne Tirane

8 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Maj 12:04 Apartamente , Tiranë

Apartamente me qira ditore ne qender te Tiranes

3 700 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
30 Maj 12:01 Apartamente , Tiranë

Apartamente me qira ditore ne Tirane

5 600 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
30 Maj 11:15 Apartamente , Tiranë

SUPER APARTAMENT 2+1 Rr. ELBASANIT

183 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 09:17 Apartamente , Kavajë

Shiten ose jepen me qera apartamente ne golem 50 m nga plazh

Numri i dhomave: 1,5
30 Maj 08:53 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Diamond Hill, Vlore!

96 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
29 Maj 23:49 Apartamente , Tiranë

QIRA APARTAMENT LUKSI 2+1+2 TUALETE PRANE ''EKONOMIKUT''!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
29 Maj 23:34 Apartamente , Tiranë

Apartamente me qira ditore

3 800 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
29 Maj 22:01 Apartamente , Korçë

Shitet dyqan me çmim okazion ne Korçë !!!!

18 000 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Maj 15:07 Apartamente , Tiranë

Apartamente me qera ditore ne Tirane

8 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
29 Maj 15:07 Apartamente , Tiranë

Apartamente me qira ditore

3 800 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
29 Maj 14:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Super Apartament

235 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Maj 16:11 Apartamente , Tiranë

Komuna Parisit , apartament 2+1+2 me qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
28 Maj 10:15 Apartamente , Tiranë

Apt. ne Komunen e Parisit, 2+1, 2 tualete, Kati 8 ashensor

55 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Maj 22:08 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Hyrje 2+1+A+BLK, 127 m²(KODRA DIELLIT 2)

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 11:54 Apartamente , Tiranë

SUPER Apartament 2+1+2 me qira, Rezidenca Touch of Sun !!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Maj 13:46 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1, TEK PALLATET ÇABEJ, ME HIPOTEKË‼️

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
26 Maj 13:21 Apartamente , Fier

Shitet apartament 2+1 lagjia 15 Tetori Fier

1 LEK

Numri i dhomave: 3
25 Maj 17:09 Apartamente , Durrës

Jepet APARTAMENT me qera 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
25 Maj 13:04 Apartamente , Durrës

Jepet me qera apartament 2+1mepamje nga deti

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
23 Maj 21:21 Apartamente , Tiranë

Super APARTAMENT per qira 1+1, Kika 2

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Maj 12:59 Apartamente , Vlorë

SUPER!! Apartament per shitje - me pamje nga deti Uji i Ftoh

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
19 Maj 17:37 Apartamente , Vlorë

SHITJE Apartament 1+1 ne Vlore

66 600 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Maj 10:47 Apartamente , Tiranë

Komuna e Parisit ,Apartament modern 2+1 me qera bot74197

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Maj 08:36 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+parking per qira tek “Rr. Kosovareve”

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
18 Maj 17:01 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1, TEK PALLATET ÇABEJ, ME HIPOTEKË‼️

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
18 Maj 12:11 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1+2 prane Spitalit Amerikan 3!

420 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Maj 15:21 Apartamente , Vlorë

Shitet: 1+1 i Bollshëm, Në Himarë Pallat I Ri, ME HIPOTEKË -

116 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
13 Maj 15:52 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit Partizani

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Maj 15:02 Apartamente , Tiranë

Penthouse Premium: 2+1+2wc +Verandë– (146 m2, Harry Fultz)

147 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
13 Maj 10:17 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1 me hipotekë

119 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Maj 15:18 Apartamente , Vlorë

SUPER!! Apartament per shitje - me pamje nga deti Uji i Ftoh

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
11 Maj 15:14 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qira, Kompleksi Kontakt

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Maj 11:26 Apartamente , Tiranë

Xhamia e Tabakeve SHESIM APARTAMENT 1+1

116 000 EUR

Numri i dhomave: 1
11 Maj 10:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 me qera te Liqeni i Thate (ID 42214379)

1 035 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mobilje | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione