Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mangalem 21 - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 242

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mangalem 21,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mangalem 21 Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:05 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera- Mangalem 21

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 17:12 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 3+1,Sip 157 m²(MANGALEM 21)

138 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:28 Apartamente , Tiranë

apartament 2+1 me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:21 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartamente 1+1 Tek Kompleksi Kaimi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 10:58 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 prane Kompleksit Mangalem

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Maj 22:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 prane Kompleksit Mangalem

66 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
28 Maj 22:43 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 1+1 ne Mangalem 21 Ali Dem

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Maj 14:02 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI PER SHITJE TE KOMPLEKSI MANGALEM

123 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
27 Maj 22:17 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,105 m² ( Mangalem 21)

92 500 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 22:17 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 2+1, 104 m² (Mangalem 21)

91 200 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 22:10 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Apartament 1+1, 67 m², (Ali Demi)

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Maj 22:42 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament Kompleksi Mangalem21 Ali Dem, i mobiluar

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Maj 16:33 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera ne Ali dem 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Maj 21:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek Mangalem 21

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
20 Maj 12:44 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 tek Mangalem Ali Demi

48 000 EUR

18 Maj 19:35 Apartamente , Tiranë

Super Apartament i mobiluar 2+1 Kompleksi Kontakt

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Maj 12:02 Apartamente , Tiranë

shitet apartament 2+1+2 tek ali demi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Maj 11:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 prane Kompleksit Mangalem

66 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
18 Maj 11:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 prane Kompleksit Mangalem

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
14 Maj 22:47 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE K. MANGALEM 21, 'ALI DEMI' !

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Maj 17:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 Mangalem 21

128 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
11 Maj 09:08 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne Shitje ne Tirane Okazion

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
11 Maj 08:56 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me Hipoteke 48,000 Euro

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
10 Maj 11:43 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 Mangalem 21

128 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Maj 13:53 Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE ALI DEM !

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Pri 14:29 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje kompleksi Mangalem 21

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Pri 12:36 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Shitje tek Mangalem 21!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Pri 13:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Mangalem 21

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
12 Pri 21:19 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Ali Dem Mangalem 21

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Pri 23:33 Apartamente , Tiranë

SHITET 1+1

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Mar 10:08 Apartamente , Tiranë

OKAZION 840 euro/m2 ! APARTAMENT 2+1+2 ALI DEMI

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Mar 09:45 Apartamente , Tiranë

Garsoniere me cmim okazion ne Tirane

34 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
27 Shk 10:33 Apartamente , Tiranë

SHITET OSE JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 , MANGALEM 21, ALI

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
15 Shk 15:33 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR, MANGALEM 21 , ALI DEMI,

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
08 Shk 17:31 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Mangalem 21 ne Ali Dem

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Shk 16:12 Apartamente , Tiranë

gazoniere ne shitje

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Shk 16:12 Apartamente , Tiranë

Gazoniere ne shitje

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
05 Shk 18:34 Apartamente , Tiranë

Gazoniere ne shitje

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Shk 11:54 Apartamente , Tiranë

Shes garsoniere me cmim okazion

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
02 Shk 11:20 Apartamente , Tiranë

Okazion Garsoniere tek Ali Demi

34 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
01 Shk 17:41 Apartamente , Tiranë

OKAZION 810 euro/m2 ! APARTAMENT 2+1+2 ALI DEMI (KOMPLEKSI M

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
31 Jan 09:37 Apartamente , Tiranë

OKAZION 840 euro/m2 ! APARTAMENT 2+1+2 ALI DEMI (KOMPLEKSI M

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Jan 17:22 Apartamente , Tiranë

OKAZION 840 euro/m2 ! APARTAMENT 2+1+2 ALI DEMI (KOMPLEKSI M

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Jan 17:32 Apartamente , Tiranë

OKAZION 840 euro/m2 ! APARTAMENT 2+1+2 ALI DEMI

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Jan 17:32 Apartamente , Tiranë

OKAZION 840 euro/m2 ! APARTAMENT 2+1+2 ALI DEMI (KOMPLEKSI M

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Jan 10:37 Apartamente , Tiranë

Shitet 2+1 i mobiluar 86000€

86 000 EUR

25 Jan 10:37 Apartamente , Tiranë

Jepet 2+1 me qera 400€

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mangalem 21 | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione