Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartament me qera - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 19438
Durrës , 2565
Vlorë , 1640
Shkodër , 981
Sarandë , 189
Korçë , 159
Fier , 156
Elbasan , 124
Kavajë , 98
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament me qera,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartament me qera Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:14
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA DITORE (PRANE QENDRES)

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 21:41
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Astir!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 16:12
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera APARTAMENT 2+1 MODERN KOMUNA E PARISIT

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 11:54
Linku:
Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200

Dje 23:08 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 +2 BLK-Rruga Foto Xhavella

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:56 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 ne fresk

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 21:48 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, me Pamje Deti, ne Currila, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 21:41 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 bosh ne Astir.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:41 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Astir!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:30 Apartamente , Vlorë

Apartament 3+1+2 me qera Vlore

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 21:25 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 per qera, te Selvia!!!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:18 Apartamente , Pogradec

Shes Godine 3 Katshe

290 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 21:02 Apartamente , Vlorë

Jepet aprtament me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Dje 20:46 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera (Muhamet Gjollesha,Doro hotel,Ring center)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 20:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALZ

170 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 20:29 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera Dubleks - Rruga e Durresit

Numri i dhomave: 2
Dje 20:26 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Pazari i Ri

147 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 20:25 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Mozaiku 21

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 20:23 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 20:18 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NE KRISTAL CENTRE!

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:17 Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES KRISTAL

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 20:17 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Siri Kodra, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dje 20:14 Apartamente , Vlorë

Apartament me Qera 1+1 Lungomare/jo Agjensi

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 20:13 Apartamente , Durrës

Qera, Apartment i mobiluar 1+1 Plazh

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 19:54 Apartamente , Durrës

Super Apartament 1+1 Me Qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:54 Apartamente , Durrës

Apartament me qera 2+1 Plazh

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:53 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:53 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 Me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:53 Apartamente , Durrës

apartament me qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:50 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:50 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1 BLLOK

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:50 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA 5MAJ

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:49 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA 5MAJ

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:49 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+2 POSTE PARKIMI, KODRA E DIELLIT 1

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:49 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi, Tek Selvia , Tiranë.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:49 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI RRUGA BARRIKADAVE

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 19:48 Apartamente , Durrës

Apartment For Rent, Plazh Durres

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:50 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1RRUGA ELBASANIT

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:50 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+2 MYSLYM SHYRI

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:45 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 1+1

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 19:45 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 2+1, RRUGA KAVAJES

690 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:47 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+2 RRUGA KAVAJES

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:46 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+2 KOPSHI BOTANIK

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Dje 19:38 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1 RRUGA DIBRES

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 19:38 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1 RRUGA BARRIKADAVE

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:37 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+2 LIQENI THATE

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:36 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1 RRUGA MINE PEZA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:36 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 2+1+2 STADIUMI DINAMO

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 19:29 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

Numri i dhomave: 1
Dje 19:23 Apartamente , Tiranë

JAP APARTAMENT 1+1 TEK ASTIRI, BOSH I PA MOBILUAR.

33 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 19:22 Apartamente , Tiranë

SHES APARTAMENT 2+1 TEK RESTORANT QESARAKU TEK FRESKU

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:18 Apartamente , Vlorë

Apartament Me Qera 2+1

380 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartament me qera | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione