Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 48413
Durrës , 14997
Vlorë , 4783
Shkodër , 2362
Elbasan , 1267
Sarandë , 1149
Lezhë , 813
Fier , 813
Kavajë , 631
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

25 Sht 20:11
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 me borr - Gjiri i Lalzit -

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 08:37
Linku:
Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 NE VOLLGA I SAPO MOBILUAR

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
14 Sht 18:13
Linku:
Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1 te ish Shtepia e Oficerave,Vlore

89 900 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Sht 13:51
Linku:
Apartamente , Tiranë

SHITET Ap.3+1 Kamez Bulevardi Blu

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 12:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Ne fresk

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:36 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi, Durres

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:36 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT PËR SHITJE 2+1+2 TEK KOMPLEKSI ASL, ISH VENUE

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 Astir , Prane Viles L.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:36 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Univers City.

50 370 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:36 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Univers City, Tiranë.

68 475 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:36 Apartamente , Tiranë

Tirane, shitet apartament 1+1+A Kati 3, 67 m² Euro

50 370 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:36 Apartamente , Tiranë

Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 2, 61 m²

45 525 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+Verande 116 m2 TEK SPITALI !!

108 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:36 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 , RRUGA E DIBRES

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 12:36 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT ME PAMJE DETI 2+1+2 TE VILA E ZOGUT!

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 12:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+DY BALLKONE PRANE DREJTORISE SE POLICI

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 12:36 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Golem, Durres

62 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:36 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER TRIPLEX NE VOLLGA,DURRES!!

354 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 , PAMJE DETI! VILA E ZOGUT, D

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 12:36 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI GOLEM ! ( +POST PARKIM

69 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 12:35 Apartamente , Tiranë

Tirane, shitet apartament 2+1 Kati 4, 913 m² (Un

68 475 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:35 Apartamente , Tiranë

Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 3, 89 m² (Un

66 675 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:35 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 1+1 TEK SHKOLLA E BALETIT!

143 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:35 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1 TEK PARALLEL LIVING , DON BOSKO

128 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:35 Apartamente , Durrës

Shitet,Apartament 3+1+2,Vollga Durres

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:35 Apartamente , Durrës

Shitet,Apartament 1+1,Golem,Durres

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:35 Apartamente , Tiranë

FIORI DI BOSCO,SHESIM APARTAMENT 2+1+2

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:35 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Pamje Deti, Golem

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:34 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 2+1,Kodra e Diellit,Tiranë.

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:34 Apartamente , Tiranë

Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 2, 65 m²

90 680 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Univers City, Tiranë.

69 825 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:34 Apartamente , Tiranë

Shitet 2+1,Organizim Perfekt,Rezidenca Future Home

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:34 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2, Pranë Casa Italia.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:34 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi, Durres

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:34 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh Iliria, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 12:34 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Per Shitje Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori!

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:34 Apartamente , Tiranë

SQUARE 21, SHITET APARTAMENT 2+1

221 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:34 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament Luxury 2+1+2 , Plazh-Hekurudha, Durres

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione