Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 44061
Durrës , 13829
Vlorë , 4061
Shkodër , 2233
Elbasan , 1179
Sarandë , 1085
Fier , 822
Lezhë , 758
Kavajë , 569
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Dje 15:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Ne Shitje 1+1 Tek Fusha Aviacionit (ID B110203)

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 10:07
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2+b

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 11:23
Linku:
Apartamente , Tiranë

1+1 ne shitje ne Ali Dem

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Maj 11:56
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet apartament prane stadiumit

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 19:07 Apartamente , Tiranë

Shitet/,Nderrohet Apartament 2+1 Tek Kompleksi turdiu.

131 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Spitalet

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 19:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Tulipan

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 19:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Lion Park

550 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 19:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Komuna Parisit

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 19:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Is Rest Durresi

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 19:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Kodra e Diellit

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 19:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Porcelan

69 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 19:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 19:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 2+1 ne Myslym Shyri

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 19:00 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rr, Dibres

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 18:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir Vila L

112 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 18:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

162 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 18:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+3 ne Qender Blv

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 18:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Zogu i Zi

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 18:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Liqeni i Thate

169 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 18:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Brryli

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 18:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender

193 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 18:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 18:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Rr, Bardhyl

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 18:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 Kodra e Diellit 2

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 160
Online
Sot 18:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Dublex te Rezid Kodra e Diellit

275 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 18:58 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Rr, Kavajes

280 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 18:58 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Myslym Shyri

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 18:58 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Muhamet Gjollesha

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 18:58 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Bllok

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 18:58 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Shkoze

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 18:58 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 te Komuna Parisit te lulishtja

142 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 18:58 Apartamente , Durrës

Shitet apartament, Shkembi i Kavajes

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 18:58 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Fresk

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 18:54 Apartamente , Tiranë

OKAZION!!! 1+1 BULEVARDI I RI-1250 euro/m2

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sot 18:54 Apartamente , Tiranë

Bulevardi i Ri- Apart 2+1 + 2 poste parkimi-I PERFUNDUAR

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 18:47 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 Blv i Ri Treni

147 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 18:47 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Jordan Misja

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 18:47 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Gj, Partizani

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 18:47 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1+3 rr Dibres

303 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 18:47 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Pll me Shigjeta

146 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 18:47 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 18:46 Apartamente , Tiranë

✅ SHITET AMBJENTI 170 m2 ✅ DURRES / PLAZH L 13

155 000 EUR

Sot 18:46 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 18:45 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 Rr, Riza Cerova

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 18:44 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Inxhinieria

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 18:44 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Fusha Aviacionit

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 18:42 Apartamente , Tiranë

Dogana Shitet Apartament 1+1 okazion

55 800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 18:36 Apartamente , Fier

Shitet Apartament 3+1 + 2tualaete + 3 ballkone+ garazh

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 18:33 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ,PAMJE DETI !

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 18:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KAZAZIT NE DURRES!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 18:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KAZAZIT DURRES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 18:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1, VIJE E PARE ME DETIN ,PLAZH ILIRIA !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione