Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 48330
Durrës , 15044
Vlorë , 4868
Shkodër , 2361
Elbasan , 1266
Sarandë , 1145
Lezhë , 813
Fier , 813
Korçë , 620
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Sot 08:31
Linku:
Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek ”Twister Palace” ne Do

115 550 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Sht 18:13
Linku:
Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1 te ish Shtepia e Oficerave,Vlore

89 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:50
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Industrial, Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online

Sot 21:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga Bardhyl

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 21:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE ME PAMJE DETI, QERRET!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:53 Apartamente , Elbasan

�� KULLA E BEUT

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 21:53 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 107 m2

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 21:53 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN APARTAMENTE ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 21:52 Apartamente , Elbasan

❌ SHITET HYRJE

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 21:52 Apartamente , Elbasan

�� KATI 2 �� SHITET

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 21:52 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 141 M2

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 21:52 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 21:52 Apartamente , Elbasan

❌ SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 21:52 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN APARTAMENTE ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 21:52 Apartamente , Elbasan

�� KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 21:52 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 21:51 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 21:51 Apartamente , Elbasan

❌ SHITET 2+1 ❌

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 21:51 Apartamente , Elbasan

�� SHITET KATI 2

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 21:51 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 21:51 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 21:51 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 21:51 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 21:51 Apartamente , Elbasan

�� KATI 2 , SHITET

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 21:51 Apartamente , Elbasan

�� SHITET HYRJE

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 21:39 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI 1+1 PLAZH !

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 21:35 Apartamente , Durrës

Shitet biznesi

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 21:15 Apartamente , Durrës

Super Apartamant 1+1 ne zonen Marina Bay Durres me p nga det

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:05 Apartamente , Tiranë

OKAZION!! Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Parisit!!

148 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:05 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Astir!

98 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:05 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Selvia.

171 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:05 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

143 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:05 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha

166 740 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:05 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek ”Tulipan Residence”!

134 249 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:05 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek ”Tulipan Residence”!

244 936 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:05 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Naim Frashëri!

238 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:05 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Pazari Ri!

184 915 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:05 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga e Durresit!

279 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:05 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 21:04 Apartamente , Durrës

Kerkoj te blej j hyrje ne durres 1+1okazion

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 21:01 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT PËR SHITJE 2+1 TE KOMUNA E PARISIT!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 21:01 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Dibres!

93 835 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:01 Apartamente , Tiranë

Shiten apartamente 2+1+2 tek “Square 21”.

227 880 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:01 Apartamente , Tiranë

Shiten apartamente 2+1+2 ne Astir, perball Viles L.

86 922 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:01 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

213 605 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:01 Apartamente , Tiranë

Shiten apartamente 2+1+2 tek Liqeni i Thate!

167 807 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:01 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 ne Don Bosko.

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:01 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Santorini Residence ne Dhermi.

274 312 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 20:56 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca Luxor 3!

212 670 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 20:56 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Rezidencial

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 20:56 Apartamente , Tiranë

Shiten apartamente 2+1+2 tek Residenca “Porta Tirana e Re”!

139 230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:56 Apartamente , Tiranë

Shitet duplex 4+1+3 tek Komuna e Parisit!!

378 900 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 20:56 Apartamente , Tiranë

Shitet duplex 4+1+3 tek Komuna e Parisit!!

388 260 EUR

Numri i dhomave: 4

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione