Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 44276
Durrës , 13904
Vlorë , 4118
Shkodër , 2249
Elbasan , 1185
Sarandë , 1092
Fier , 825
Lezhë , 754
Kavajë , 593
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

31 Maj 09:37
Linku:
Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore!

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 05:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

1+1 ne shitje te Arlis Ndertim

1 LEK

Numri i dhomave: 1
Sot 05:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1 NE DON BOSKO

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140

Sot 22:16 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+1+2 tek shkolla bashkuar

94 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:15 Apartamente , Tiranë

Apartamenti shitet totalisht i investuar

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 22:15 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Medreseja

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 22:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE HEKURUDHA!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 22:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE HEKURUDHA!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 22:15 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 22:15 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Kodra e Diellit 2(brenda Rez)

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 22:15 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSI

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:15 Apartamente , Tiranë

OKAZION Shitet Ap 2+1 Rr Don Bosko 90.900€

90 900 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 22:14 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Fusha e Aviacionit !

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:14 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 22:14 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1 PAMJE DETI ,MALI ROBIT !

235 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:14 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:14 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE VILA E ZOGUT ME PAMJE NGA DETI!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 22:14 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE VILA E ZOGUT ME PAMJE NGA DETI!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 22:13 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME GARAZH NE GOLEM

700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 22:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM!

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM!

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE BALLORE NGA DETI NE VOLLGA!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 22:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE BALLORE NGA DETI NE VOLLGA!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 22:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KOPESHTIT SOTIR NOKA

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Sot 22:13 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO NE PLAZH ME PAMJE NGA DETI!

420 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 22:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE !

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 22:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH FIDANISHTJA

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 22:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 22:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1TEK ISH RAJONI

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 22:12
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

158 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 22:11 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Sot 22:10 Apartamente , Durrës

FILLUAN SHITJET NE GOLEM ! MUNDESI PAGESE ME KESTE !

66 088 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK HEKURUDHA

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 22:10 Apartamente , Durrës

SHITET GARZONIERE NE GOLEM

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 22:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK URA E DAJLANIT!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione