Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 46380
Durrës , 14201
Vlorë , 4433
Shkodër , 2053
Elbasan , 1152
Sarandë , 1054
Lezhë , 711
Fier , 701
Kavajë , 596
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

13 Sht 16:11
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet. Super Apartament 2+1. Perball Delijorgjit

159 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
21 Sht 10:51
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet 1+1 në plazhin Golem, Pas Kompleksit Shushica

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Sht 10:34
Linku:
Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT KLERINGU DONBOSKO OKAZION!!

Numri i dhomave: 2
25 Sht 17:49
Linku:
Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 ne Skele,Vlore

99 900 EUR

Numri i dhomave: 1

Sot 19:31 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 "KOMUNES SE PARISIT"

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 19:30 Apartamente , Durrës

shitet ap gazonjere ose qera vjetore

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 19:29 Apartamente , Durrës

okazin shitet ap gazonjere

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 19:23 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 NE VOLLGA I SAPO MOBILUAR

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 19:20 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:18 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 per shitje ne Golem,Durres

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:18 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 per shitje ne Golem ,Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:16 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 në shitje te “Kopshti Zoologjik”

172 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:16 Apartamente , Tiranë

�� Apartament 2+1 ne shitje te Rruga e elbasanit

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:15 Apartamente , Tiranë

Okazion !Dupleks per shitje prane Spitalit Amerikan 3

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartamenti 2+1 ne Ali Demi

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:15 Apartamente , Durrës

Okazion!Apartament 1+1 ne shitje ne Golem ,Durres

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:15 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 ne shitje te Porto Lalezi,Hamallaj

129 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:14 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 per shitje te fusha e aviacionit

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 19:14 Apartamente , Vlorë

Apartament ne Shitje ne Orikum, Albania!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:14 Apartamente , Durrës

Garzoniere per shitje te Turquoise marine

86 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

299 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:13 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 ne shitje te Turquoise marine ,gjiri i lalzit

140 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SPITALI !!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 19:13 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER PAPAFINGO NE DURRES!!

350 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 19:13 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER TRIPLEX NE VOLLGA,DURRES!!

354 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 19:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 , PAMJE DETI! VILA E ZOGUT, D

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 19:13 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI GOLEM ! ( +POST PARKIM

69 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 19:12 Apartamente , Sarandë

�� Shitet Super Apartament 3+1 në Qendër të Sarandës!

275 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:12 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi delijorgji

280 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+Verande 116 m2 TEK SPITALI !!

108 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:12 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, PRANE HOTEL ADRIATIK !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 19:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER TE DURRESIT !

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 19:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 19:12 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT ME PAMJE DETI 2+1+2 TE VILA E ZOGUT!

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 19:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES, DURRES!

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 19:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH, ILIRIA, 850€/m2!

116 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:12 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, ILIRIA! 850€/m2

65 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 19:12 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA!

220 446 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+DY BALLKONE PRANE DREJTORISE SE POLICI

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 19:11 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit prane Fakultetit

138 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:11 Apartamente , Tiranë

��Apartament 1+1 ne shitje te Rezidenca Porta Tirana e Re

98 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:10 Apartamente , Pogradec

Shiten 2 garsionere

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:09 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 NE VOLLGA I SAPO MOBILUAR 80 m²

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 19:09 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek ”Twister Palace” ne Do

115 550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:09 Apartamente , Tiranë

OKAZION!Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Durresit!

239 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:08 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 te shkembi kavajes.

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 19:04 Apartamente , Lezhë

Okazion Garsoniere Shengjin

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 18:56 Apartamente , Tiranë

XHEKO IMPERIAL, SHITET APARTAMENT 2+1

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:55 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 ME VERANDE, LIQENI THATE!

260 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione