Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 1543
Durrës , 592
Vlorë , 160
Elbasan , 112
Shkodër , 107
Sarandë , 82
Kavajë , 31
Fier , 28
Lezhë , 28
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Penthouse ne shitje ne Vlore!

Numri i dhomave: 4
Sot 05:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

VILE INDIVIDUALE PER SHITJE TEK TEGU !

680 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Lion Park

550 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 08:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Dublex te Rezid Kodra e Diellit

275 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 08:47 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1+3 rr Dibres

303 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 06:52 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament DOWNTOWN

3 200 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 05:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

VILE INDIVIDUALE PER SHITJE TEK TEGU !

680 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 00:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET GODINE BANIMI

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 00:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 20:13 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:09 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Online
Dje 20:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Super Pent House,Unaza E Re

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:00 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 3+1+2+Verande

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Online
Dje 18:53 Apartamente , Tiranë

Tirane,shitet Penthouse 3+1, 306 m²(SUNRISE REZIDENCE)

470 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:23 Apartamente , Tiranë

Okazion Pazari Ri, mundesi biznesi !

337 500 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 18:23 Apartamente , Tiranë

Okazion ne zonen me te kerkuar te Tiranes !

337 500 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

SHITET VILE DY KATESHE AFER MBIKALIMIT TE SHKOZETIT

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:34 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET PAPAFINGO 5+2+2 NE PLAZH!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 17:22 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 3+1,Sip 262 m²(AIR ALBANIA)

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:11 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 + VERANDE TEK RRUGA E PORTIT!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:10 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 4+1

360 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:10 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,223 m² (LIQENI THATE-TEG)

385 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 AFER STADIUMIT! DURRES

99 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Dje 16:42 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 2+1 NE GOLEM TEK PISHAT E BUTA !

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Vilë, Kashar, Tiranë

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 16:23 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 4+1, TEG

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:16 Apartamente , Tiranë

Okazion Pazari Ri, Qender, 9 Kateshet, Sheshi Skenderbej!

337 500 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 16:15 Apartamente , Durrës

SHITEN 3 APARTAMENTE 1+1 VOLLGA

252 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:05 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

77 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 15:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET VILE 2 KATESHE NE BABRRU SHUME LLUKSOZE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
Online
Dje 15:35 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo, Vollga, Durres

390 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 15:35 Apartamente , Durrës

Shitet, Vile 3 Kateshe, Tregu Industrial, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 15:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE RRUGA E KOSOVAREVE 450.000 EURO

450 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 180
Online
Dje 15:27 Apartamente , Durrës

SHITET VILE TEK ROTONDO NE ZONEN E ISH- KENETES!!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 15:27 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament Penthouse, Unaza e Re/Astir

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:27 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER TRIPLEX NE VOLLGA,DURRES!!

354 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:24 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA DURRES!

152 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:23 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO+GARAZHD PRANE DREJTORISE SE POLICISE!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES!

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:19 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 2+1+2 TEK MALI I ROBIT !

168 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:19 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX TEK MUZEUMI NE DURRES!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione