Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 2411
Durrës , 894
Vlorë , 205
Shkodër , 144
Elbasan , 124
Sarandë , 97
Fier , 42
Kavajë , 35
Lezhë , 31
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Penthouse ne shitje ne Vlore!

Numri i dhomave: 4

Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Shitet, Duplex 3+1+2, Te Bulevardi Kryesor, Durres 185,000 €

185 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Plazh 68,000 Euro

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:36 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER TRIPLEX NE VOLLGA,DURRES!!

354 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:36 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX TEK MUZEUMI NE DURRES!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 19:29 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo Me Pishine, Shkembi I Kavajes, 230000 EU

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:13 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1 te Rezidenca Lake View

469 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:09 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo, Te Mali I Robit 130,000 €

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:09 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 3+1+2 TE SHKEMBI I KAVAJES

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:05 Apartamente , Tiranë

Shitet Super Apartament 3+1 te Kodra e Diellit 2

380 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:02 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Vollga, Durres 125,000 €

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 180
Sot 19:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 VOLLGA

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 180
Sot 18:59 Apartamente , Tiranë

Shitet, Penthouse 3+1+2, Fresku

260 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:52 Apartamente , Tiranë

Shitet, Vilë, Olive Grove Rezidence, TEG

430 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:41 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 3+1+2+Verande

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 18:37 Apartamente , Tiranë

✅Vile 3-kateshe per shitje te rruga dalip topi ,fresku

217 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 18:37 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Sot 18:37 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 3
Sot 18:31 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 2+1+2

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 18:23 Apartamente , Tiranë

✅Apartament 3+1+2 per shitje te rezidenca lake view

430 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:56 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 2+1+2 TEK MALI I ROBIT !

168 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK DON BOSKO 170 M2.

230 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Sot 17:53 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2+ NJE POST PARKIM NE GOLEM

90 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 17:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE AFER MUZEUMI !

150 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 17:35 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 3+1+2 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

119 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 17:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT NE DURRES 3+1+2+VERAND !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:35 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 400m2 ME PAMJE DETI NE PLAZH, DURRES!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:35 Apartamente , Durrës

SHITET VILE 2 KATESHE NE GOLEM ME PAMJE DETI !!!

180 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 17:31 Apartamente , Tiranë

Tirane,shitet Penthouse 3+1, 306 m²(SUNRISE REZIDENCE)

470 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:29 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,223 m² (LIQENI THATE-TEG)

385 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGON MALI I ROBIT

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:25 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Hyrje 2+1& verande,280 m²(Kopshti Botanik)

280 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:22 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Apartament 2+1, 178 m² (Kopshti Botanik)

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 KATI 0 I PABANUAR ME PARE, NE KOMPLEKS

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:10 Apartamente , Durrës

SHITE DUPLEX ME OBORR NE " PORTO LALZI " HAMALLAJ!

Numri i dhomave: 3
Sot 17:10 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 3+1+2 162M2 NE PLAZH ILIRIA!

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Shitje Porcelan Tirane

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:10 Apartamente , Tiranë

Apartament Modern 4+1 ne Shitje Rruga e Elbasanit

1 179 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione