Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 4538
Durrës , 1445
Vlorë , 373
Shkodër , 207
Elbasan , 176
Pogradec , 154
Sarandë , 150
Fier , 95
Kavajë , 44
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Sot 11:47
Linku:
Apartamente , Durrës

�� SHITET Me Certefikate Pronesie��ILIRIA '' Durres-Golem "

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 170
Sot 12:19
Linku:
Apartamente , Elbasan

SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
25 Sht 23:55
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140

Sot 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, Square 21,Tiranë

273 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament Dupleks, Fusha e Aviacionit

161 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1 ne Ali Dem

Numri i dhomave: 4
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 NE SHKOZET DURRES !!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:57 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK KAZAZI!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:57 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1, VILA E ZOGUT!

185 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 12:57 Apartamente , Durrës

SHITET VILE NE QERRET

420 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:57 Apartamente , Durrës

SHITET VILA TRE-KATESHE NE ARAPAJ!

380 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 12:56 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI PRANE UKD, DURRES!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 12:56 Apartamente , Durrës

SHITET VILE INDIVIDUALE TE KOMPLEKSI LURA 3, GJIRI I LALEZIT

658 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:56 Apartamente , Durrës

SHITET TOKE + LEJE NDERTIMI NE PLAZH

550 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:56 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:55 Apartamente , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:53 Apartamente , Durrës

SHITET KAPANON NE FLLAKE!

950 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2+2 GARAZHDE TEK LULISHTJA 1 MAJI!

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:52 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER PAPAFINGO NE DURRES!!

350 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:52 Apartamente , Durrës

SHITET HOTEL NE HEKURUDHA,PLAZH!

2 200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:52 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO + GARAZHD ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA

400 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:52 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE NE SHKEMB KAVAJE !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:52 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KOPESHTIT SOTIR NOKA

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
Sot 12:50 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Ish URT, Durrës

97 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 12:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE TEK RRUGA E KUMINIT!

400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
Sot 12:48 Apartamente , Durrës

SHITET SHTEPI PERDHESE TEK SEFER EFENDIU!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 12:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Stacioni I Trenit, Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:47 Apartamente , Durrës

SHITET TRUALL + NDERTIM NE ZONEN E SHKOZETIT!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:47 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO PRANE ISH RAJONIT, DURRES!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:47 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1,YZBERISHT

137 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 12:47 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX ME PAMJE NGA DETI NE HEKURUDHA!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Sot 12:47 Apartamente , Durrës

SHITET GODINE E VJETER NE QENDER TE DURRESIT!

600 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:47 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:47 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo 2+1+2, Plazh-Hekurudha, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:47 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 4+1+2, Plazh, Durres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:46 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 PRANE KAZAZIT!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione