Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 1299
Durrës , 640
Shkodër , 215
Vlorë , 196
Korçë , 82
Fier , 76
Lezhë , 73
Elbasan , 53
Sarandë , 41
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Sot 00:36 Apartamente , Sarandë

Shitet-> Apartament ne qender Sarande

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:09 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 GREEN CITY ASTIRI

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 20:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament, Hoxha Tasim, Oslo, Xhamllik, shtraus

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 20:25 Apartamente , Durrës

Shitet, Shtëpi Private, Tregu Industrial, Durrës

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:38 Apartamente , Vlorë

flamingo. lungomare. uji ftoht. vlore

650 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 19:38 Apartamente , Vlorë

flamingo. lungomare. uji ftoht. vlore

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:41 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:41 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE DETIT TEK MALI I ROBIT!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!!

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:36 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK VILA E ZOGUT!

109 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

84 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:30 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM !!!

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:28 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PAMJE DETI NE GOLEM

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:23 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:23 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 , GOLEM!

78 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:20 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Golem, Durres.

Numri i dhomave: 2
Dje 17:17 Apartamente , Durrës

Shiten, Opsione Apartamentesh 1+1/2+1, Porto-Lalz, Hamallaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:16 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Kompleksi "Rotondo", Plepa-Durres

80 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:39 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT DURRES, PER SHITJE!

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:23 Apartamente , Durrës

Shitje 1+1+Ballkon• 77 Metra • Total Mobiluar��Stadiumi Lagj

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:23 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1+Ballkon • 66 Metra Neto��Hotel Adriatik,Plazh��

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:22 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 • 91 Metra��Plazh Durres��• Total Mobiluar

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:22 Apartamente , Durrës

Shitet • 2+1 + Ballkon 106 Metra Neto��Flagship Center,Lagja

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:22 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon 56 Metra��Shkembi Kavajes��• 59'000€ ✅

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:22 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon• Vije e pare me derin (Jo pamje nga det

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:22 Apartamente , Durrës

Shitet • 2+1 • 79 Metra Neto��Shkolla Qemal Mici��

Numri i dhomave: 3
Dje 16:22 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament + Garazh 2+1 Me Ballkon��Lagja 5,Rruga Lla

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:22 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 Total i Mobiluar • Shume prane Detit dhe me pamje

Numri i dhomave: 3,5
Dje 16:22 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament• 1+1+Ballkon • Shume prane Detit

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:21 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon 66 Metra Neto ��Hotel Adriatik,Plazh��

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:21 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1+Ballkon 54 Metra NetoKati 0, • Shume prane deti

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:21 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1 (Mundesi per 2+1)��Vollga Lagja 1 Durres��

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:21 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 • 87 metra Neto��Shkozet�� • 40'000€

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:21 Apartamente , Durrës

Qera 2+1+2 • Totalisht Arredim i ri dhe e investuar se fundm

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:21 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 + Ballkon 91 Metra • Total Mobiluar��Florida, Pl

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:21 Apartamente , Durrës

At Plazh Durres — Shitet Apartament • 47 Metra Neto Plazh

40 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:16 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 ne Liqenin e Thate! Neom66621

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:16 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENTE 2+1+2 TE BULEVARDI I RI. Neom63678

137 060 EUR

Numri i dhomave: 2

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione