Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 1189
Durrës , 645
Shkodër , 194
Vlorë , 168
Korçë , 78
Fier , 74
Lezhë , 65
Elbasan , 49
Sarandë , 36
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

27 Maj 22:48
Linku:
Apartamente , Fier

Shitet shtepia 3+1. Lagjja 16prilli.Pallati i ri

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online

Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MUZEUMI NE DURRES !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

224 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:07 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:03 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartamente 1+1-2+1 Karburant Kupola E88

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:03 Apartamente , Durrës

SHITET APRTAMENT 2+1+2 TE ISH URT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:45 Apartamente , Tiranë

Apartamente me Qera dhe ne Shitje te Kompleksi Zirkon Tirane

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMNET 2+1 +GARAZHD TE SHKEMBI I KAVAJES!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

178 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

153 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE NE QERRET !

58 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 ME OBORR TEK "LAGUNA BLU" QERRET DURRE

183 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PAMJE DETI NE GOLEM

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES TE ISH URT !!

38 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES TE ISH URT !!

55 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES TE ISH URT !!

51 150 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:45 Apartamente , Tiranë

Aprtament 2+1 ne shitje Ish Fusha e Aviacionit

138 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:40 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN 16 DURRES!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:40 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 DHE GARAZH TEK MARKATA NE QEN

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:40 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durrës

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:40 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1, PLAZH HEKURUDHA !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+3 BALLKONE, PRANE ISH RAJONIT!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE DETIT TEK MALI I ROBIT!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DETIT TEK MALI I ROBIT!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK MUZEUMI NE DURRES!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE NE GOLEM!

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITE DUPLEX ME OBORR NE " PORTO LALZI " HAMALLAJ!

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!!

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME PAMJE DETI 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK VILA E ZOGUT!

109 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 ne golem te flower

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:31 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM !!!

49 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Pranë Kopshtit Ivina, Durrës.

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh-Iliria, Durres

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:30 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 400 M

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 10:20 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 VIJA E PARE ME PAMJE DETI NE VOLLGA

169 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+3 NE ILIRIA!!!!!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT!

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:14 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES,PER SHITJE!

44 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 10:11 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES,PER SHITJE!

44 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 10:10 Apartamente , Durrës

GARSONIERE NE GOLEM PER SHITJE!

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 10:01 Apartamente , Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 4, 400 Euro

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:59 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 ILIRIA, PLAZH, DURRES PER SHITJE!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 09:59 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES,PER SHITJE!

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 09:58 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE ILIRIA PER SHITJE !

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MAREA RESORT,QERRET!

143 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione