Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente ne shitje Tiranë, Durrës dhe gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1297
Durrës , 636
Shkodër , 215
Vlorë , 196
Korçë , 82
Fier , 76
Lezhë , 73
Elbasan , 53
Sarandë , 41
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim për apartamente ne shitje? Ju mund të gjeni apartamente ne shitje tirane, hyrje në shitje poshtu dhe papafingo ne shitje tirane. Në kategorinë e apartamenteve ju mund të shfletoni numër të madh njoftime në ditë për apartamente në Tiranë,Durrës,Elbasan,Vlorë etj.
Nëse jeni duke kërkuar për apartamente në Tiranë do të ju mjaftojë të bëni kërkimin apartamente ne shitje tirana ose apartamente ne shitje tirane okazion, gjithashtu ju mund të gjeni dhe okazion apartament 1+1 me çmime të arsyeshme.

Sot 09:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament te fafa mali robit

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 22:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Shtëpi Private, Tregu Industrial, Durrës

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:17 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qira tek Kodra e Diellit 1.

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:29 Apartamente , Vlorë

flamingo. lungomare. uji ftoht. vlore

650 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 20:29 Apartamente , Vlorë

flamingo. lungomare. uji ftoht. vlore

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Fresku, Tirane

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:50 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

153 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:50 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+3 BALLKONE, PRANE ISH RAJONIT!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 17:50 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!!

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:47 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:18 Apartamente , Durrës

Shiten, Opsione Apartamentesh 1+1/2+1, Porto-Lalz, Hamallaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:15 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Golem, Durres.

Numri i dhomave: 2
Dje 17:10 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:59 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:56 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK VILA E ZOGUT!

109 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:46 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE DETIT TEK MALI I ROBIT!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:38 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1+Ballkon 54 Metra NetoKati 0, • Shume prane deti

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:38 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1 (Mundesi per 2+1)��Vollga Lagja 1 Durres��

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:38 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 • 87 metra Neto��Shkozet�� • 40'000€

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:38 Apartamente , Durrës

Qera 2+1+2 • Totalisht Arredim i ri dhe e investuar se fundm

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:38 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 + Ballkon 91 Metra • Total Mobiluar��Florida, Pl

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:38 Apartamente , Durrës

At Plazh Durres — Shitet Apartament • 47 Metra Neto Plazh

40 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:37 Apartamente , Durrës

Shitje 1+1+Ballkon• 77 Metra • Total Mobiluar��Stadiumi Lagj

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:37 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 • 91 Metra��Plazh Durres��• Total Mobiluar

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:37 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1+Ballkon • 66 Metra Neto��Hotel Adriatik,Plazh��

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:37 Apartamente , Durrës

Shitet • 2+1 + Ballkon 106 Metra Neto��Flagship Center,Lagja

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:37 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon 56 Metra��Shkembi Kavajes��• 59'000€ ✅

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:37 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon• Vije e pare me derin (Jo pamje nga det

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:37 Apartamente , Durrës

Shitet • 2+1 • 79 Metra Neto��Shkolla Qemal Mici��

Numri i dhomave: 3
Dje 16:37 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament + Garazh 2+1 Me Ballkon��Lagja 5,Rruga Lla

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:37 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 Total i Mobiluar • Shume prane Detit dhe me pamje

Numri i dhomave: 3,5
Dje 16:37 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament• 1+1+Ballkon • Shume prane Detit

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:37 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon 66 Metra Neto ��Hotel Adriatik,Plazh��

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:42 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 DON BOSKO.

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:42 Apartamente , Tiranë

Apartamenti ndodhet tek zogu i Zi, pallati i Le Bon, Tiranë.

211 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:42 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Univers City, Tiranë.

50 370 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:42 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Univers City, Tiranë.

68 480 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:42 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Univers City, Tiranë.

69 308 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:42 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Univers City, Tiranë.

69 890 EUR

Numri i dhomave: 2

Apartamente ne shitje Tirane


Nëse po kërkoni një apartament të ri, ose një investim të mençur në pasuri të patundshme mund të gjeni duke klikuar në shes apartament, apartamente ne shitje tirane janë shumëllojshmëri e të pasura në karakter dhe ofrojnë një gamë të gjerë të mundësive për blerësit potencialë.


Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje tirane, apartamente ne shitje ali demi, don bosko ose zona të ndryshme të qytetit ju mund të gjeni vetëm me një klikim duke kërkuar apartamente ne shitje okazion. Zona e Ali Demi është një nga zonat e preferuara për blerjen e pasurive të patunshme poashtu dhe Don Bosko është një ndër zonat e kërkuara.


Zonat me te deshiruara per te gjetur apartamente ne Shqiperi


Duke kërkuar për merrjep apartamente do të ju shfaqen apartamente në qytet të ndryshme nëse jeni në kërkim për apartamente ne shitje berat atëher në Merrjep jeni në vëndin e duhur, përdorni filtrat e ofruara prej nesh në mënyrë që të gjeni rezultatin që i përshatet më së miri kërkesës tuaj.


Ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vëndit tonë si apartamente ne shitje ne durres me një game të gjerë të apartamenteve në shitje jemi të sigurt që do e gjeni atë që kërkoni. Ju mund të kërkoni poashtu dhe për apartamente ne shitje vlore ku plazhët e jugut janë gjithashtu të preferuara dhe ka një mundësi të shkëlqyer investimi.


Postoni njoftime për apartamente ne shitje


Nëse keni një apartament ne shitje krijoni njoftime falas në MerrJep.al shpejt dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit shtoni disa foto të bukura gjithashtu pse jo dhe një përshkrim të bukur dhe apartamenti do të shitet pa humbur kohë.


Gjithashtu për një shitje të shpejtë të apartamentit mjafton të strukturoni apartamente ne shitje okazion ose merrjep apartamente dhe do të ju shfaqen njoftimet që jeni duke kërkuar.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione