Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 1199
Durrës , 661
Shkodër , 195
Vlorë , 169
Korçë , 78
Fier , 74
Lezhë , 64
Elbasan , 49
Sarandë , 36
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

04 Qer 05:20
Linku:
Apartamente , Fier

Shitet shtepia 3+1. Lagjja 16prilli.Pallati i ri

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:31
Linku:
Apartamente , Tiranë

SUPER DUPLEX ME OBORR PRANE TEG

395 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 11:14 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 FUSHA E AVIACIONIT!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:12 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 Fresk! Neom65620

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:12 Apartamente , Tiranë

Shitet Vile Private Sauk 4 Kateshe

250 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 11:12 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE LIQENIT TE THATE!

138 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:12 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE LAKE VIEW. Neom68000

221 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:58 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENTE 2+1+2 TE BULEVARDI I RI

134 680 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:46 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2+Post parkimi, Liqeni i thate!

205 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:46 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 Arlis Farmacia 10! Neom60233

131 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 400 M

Numri i dhomave: 4
Sot 10:40 Apartamente , Vlorë

��Private house for sale��

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+3 NE ILIRIA!!!!!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT!

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT NE CURRILA ME PAMJE NGA DETI 2+1+2!

184 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM, NDERTIM I RI!

45 615 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PLAZH ILIRIA

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:33 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK VILA E ZOGUT!

109 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:29 Apartamente , Vlorë

❗️1+1 Apartmant for sale❗️

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:27 Apartamente , Tiranë

SHESIM, APARTAMENT 2+1+2 REZIDENCA SOFIA

231 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:27 Apartamente , Tiranë

Aprtament 2+1 ne shitje Ish Fusha e Aviacionit

138 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:21 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1 (KOMUNA E PARISIT)

2 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:20 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Hyrje 3+1,Sip 128 m²(AKSES TIRANA)

128 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:20 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 1+1+A+BLK 65 m²(Porcelan)

71 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:18 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Plazh Iliria, Durres 117,000 €

117 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1, PRANE KAMELIA!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 AFER SPITALIT, DURRES!

69 500 EUR

Numri i dhomave: 2

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione