Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 1194
Durrës , 674
Shkodër , 194
Vlorë , 169
Korçë , 78
Fier , 74
Lezhë , 65
Elbasan , 49
Sarandë , 36
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

01 Qer 05:19
Linku:
Apartamente , Fier

Shitet shtepia 3+1. Lagjja 16prilli.Pallati i ri

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 01:25 Apartamente , Tiranë

Shiten 3 Ambjente Sherbimi Ne nje Ndertim te Ri, Oxhaku TR

2 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 01:25 Apartamente , Durrës

Shiten 2 Apartamente 1+1 74-73m2 Pran Plazhit Golem Durres.

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:23 Apartamente , Sarandë

Shitet->Apartament ne qender te sarandes✔️

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:30 Apartamente , Tiranë

MYSLYM SHYRI ,SHITET APARTAMENT 2+1 !

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:30 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 FUSHA E AVIACIONIT!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

SHITET APARAMNET LUXOZ, KOMPLEKSI DELIJORGJI!

440 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:21 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 400 M

Numri i dhomave: 4
Dje 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KAZAZIT DURRES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:24 Apartamente , Durrës

Shitet • 2+1 + 2 Ballkone ��Hotel Majestic, Shkembi Kavajes

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:06 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon Mobiluar • Shume prane Detit,

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:03 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament • 1+1 me 2 ballkone��Mali Robit��

49 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:03 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 3+1+2 ��Vollga Lagja 1��• 169'000€

169 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:00 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 + Ballkon• Total Mobiluar Rruge kryesore

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:00 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament • Total Investuar ��Vila Zogut��

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:47 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 per shitje ne Durres!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:44 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1+ Ballkon • Total Mobiluar ��Spitali Amerikan Durr

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:43 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:40 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1+2 • Orientim Jug-Perendim��Drejtoria Policis��

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:40 Apartamente , Durrës

Shitet Gazoniere • Vije e pare me detin��Shkembi Kavajes��

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MUZEUMI NE DURRES !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:36 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon• Shume prane detit Plazh

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT NE CURRILA ME PAMJE NGA DETI 2+1+2!

184 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:33 Apartamente , Durrës

SHITET APRTAMENT 2+1+2 TE ISH URT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:31 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 2+1, 120 m²(Rezidenca Porta Re)

138 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:27 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Apartament 2+1, 121 m²(TURDIU REZIDENCE)

121 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:27 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1 (KOMUNA E PARISIT)

2 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:26 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,108 m² (BULEVARDI RI)

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:25 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,104 m² (AURA REZIDENCE)

114 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:25 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Hyrje 3+1,Sip 128 m²(AKSES TIRANA)

128 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:25 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 1+1+A+BLK 65 m²(Porcelan)

71 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:23 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES,PER SHITJE!

44 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 17:23 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2+VERANDE NE QENDER TE DURRESIT!

110 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:23 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE STADIUMI, DURRES!

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 17:20 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES,PER SHITJE!

44 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione