Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 1307
Durrës , 637
Shkodër , 215
Vlorë , 198
Korçë , 82
Fier , 76
Lezhë , 73
Elbasan , 53
Sarandë , 42
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

18 Sht 10:04
Linku:
Apartamente , Tiranë

shitet apartament 1+2 ne rrugen Kostaq Cipa

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 08:38 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1+2 + VERANDE NE VOLLGA PER SHITJE !

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 08:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

299 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

.Shitet 2+1 tek Shkolla Kuqe

188 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 07:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

.shitet 2+1 shkolla Kuqe

156 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:04 Apartamente , Sarandë

Shitet-> Apartament ne qender Sarande

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:57 Apartamente , Vlorë

Apartament

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:17 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Fresku, Tirane

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:24 Apartamente , Tiranë

Ambient Biznesi per shitje Rr. Xhanfize Keko 4 kate total

750 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 18:10 Apartamente , Tiranë

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1.

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:09 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartamenti 2+1+2, Misto Mame.

127 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:09 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Ambasada Amerikane, Tiranë.

102 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:07 Apartamente , Tiranë

��Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:07 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ��Astir��Shitet Apartament 1+1 ��Astir

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:06 Apartamente , Tiranë

Kryefjala e kompleksit “Green Terrace”

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:06 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1, Don Bosko ,Tiranë

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:06 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Univers City, Tiranë.

693 080 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:52 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:51 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE NE QERRET !

58 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:51 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 ME OBORR TEK "LAGUNA BLU" QERRET DURRE

183 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:51 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:49 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

153 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:49 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+3 BALLKONE, PRANE ISH RAJONIT!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:48 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:46 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK VILA E ZOGUT!

109 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE DETIT TEK MALI I ROBIT!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!!

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:41 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:41 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM !!!

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:40 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PAMJE DETI NE GOLEM

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE GOLEM!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN 16 DURRES!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME PAMJE DETI 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:34 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMNET 2+1 +GARAZHD TE SHKEMBI I KAVAJES!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DETIT TEK MALI I ROBIT!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:33 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE NE GOLEM!

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:14 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2,Shkolla e Bashkuar , Tiranë

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

83 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RAJONIT TE POLICISE!

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE REZIDENCEN E SAN PIETRO GJIRI I LAL

215 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:07 Apartamente , Durrës

EKSKLUZIVE! SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN ME TE RI GOL

38 233 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:06 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT ME PAMJE DETI 2+1+2 TE VILA E ZOGUT!

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:06 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E MALIT ROBIT!

54 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:06 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT PAMJE DETI 1+1, GOLEM!

83 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione