Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 1186
Durrës , 662
Shkodër , 193
Vlorë , 168
Korçë , 78
Fier , 74
Lezhë , 65
Elbasan , 49
Sarandë , 36
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

27 Maj 22:48
Linku:
Apartamente , Fier

Shitet shtepia 3+1. Lagjja 16prilli.Pallati i ri

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online

Sot 19:46 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 400 M

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 19:23 Apartamente , Durrës

Shiten apartamente 2+1 Qerret

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 18:39 Apartamente , Tiranë

Shiten Opsione Apartamentesh 1+1 / 2+1 / 3+1, Tirana Entry 2

1 050 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 18:30 Apartamente , Durrës

SHKEMBI KAVAJES / SHITET APARTAMENT 1+1 + VERANDE

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:55 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 per shitje ne Durres!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

224 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:55 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:48 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MUZEUMI NE DURRES !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:41 Apartamente , Tiranë

Shitet Vile Private Sauk

250 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Online
Sot 17:31 Apartamente , Durrës

Shitet Ambjent Biznesi •71.5 Metra • Fasad Xhami , Kati 0

Numri i dhomave: 2
Sot 17:31 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon Shume prane DetitMali Robit�� • 33'000€

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:31 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 3+1+2 ��Vollga Lagja 1��

169 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:31 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 3+1+ 3 Ballkone + Gar��Vila Zogut��

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:31 Apartamente , Durrës

Qera 2+1• I Mobiluar��Spitali Amerikan��• 240€ ✅

Numri i dhomave: 3
Sot 17:31 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament + Garazh 2+1 Me Ballkon��Lagja 5

Numri i dhomave: 3
Sot 17:31 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1+ Ballkon • Total Mobiluar ��Spitali Amerikan Durr

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:31 Apartamente , Durrës

SHITET APRTAMENT 2+1+2 TE ISH URT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:02 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1+2 122 M2 Drejtoria Policis�� • 90'000€✅

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:02 Apartamente , Durrës

Shitet Apartamente VIJE E PARE DHE PAMJE NGA DETI

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:43 Apartamente , Durrës

Shitet Gazoniere • Vije e pare me detin��Shkembi Kavajes��

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:43 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon Mobiluar • Shume prane detit

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:43 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1+Ballkon Mobiluar��Ish Urt-Ja,Lagja 17 Durres��

Numri i dhomave: 3
Sot 16:43 Apartamente , Durrës

OKAZION• Shiten 4 Apartamente Plazh Durres 100'000€

Numri i dhomave: 3
Sot 16:43 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1 + Ballkon Plazh 47 M2 Neto

Numri i dhomave: 2
Sot 16:43 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1+Ballkon��Iliria,Plazh��Mobiluar

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:43 Apartamente , Durrës

SHitet 3+1+2��Pallati Sportit,Durres�� 125 M

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:43 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1+2 Vollga Lagja 1 131.5 Metra

Numri i dhomave: 2
Sot 16:43 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1• 91 Metra��Vollga Lagja 1��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:43 Apartamente , Durrës

Super Apartament me Qera • Full Sea View��Vollga Lagja 1��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:43 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon• Totalisht e investuar ne detaj Spital

Numri i dhomave: 2
Sot 16:43 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1+2 ��Vollga Lagja 1��• 130'000€✅

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PLAZH ILIRIA

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:25 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENTE TE PISHAT E BUTA!!!!!!

Numri i dhomave: 1
Sot 16:21 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT NE CURRILA ME PAMJE NGA DETI 2+1+2!

184 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:07 Apartamente , Tiranë

Qira, apartament, 1+1 Parku Autobuzave

450 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 15:56 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartamente 1+1-2+1 Karburant Kupola E88

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament te fafa mali robit

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:45 Apartamente , Elbasan

SHITET ��

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 15:30 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE DETIT TEK MALI I ROBIT!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:30 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DETIT TEK MALI I ROBIT!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 15:30 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK MUZEUMI NE DURRES!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:30 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE NE GOLEM!

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 15:30 Apartamente , Durrës

SHITE DUPLEX ME OBORR NE " PORTO LALZI " HAMALLAJ!

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 15:30 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME PAMJE DETI 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 15:27 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+3 BALLKONE, PRANE ISH RAJONIT!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 15:27 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:27 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione